10 02.18 18:07

U-17: Polacy przegrali ze Szkocją, 40 minut Bidy i Nawrockiego

Reprezentacja Polski do lat 17 przegrała ze Szkocją 0:1 w pierwszym meczu towarzyskim na zgrupowaniu w Hiszpanii. W tym spotkaniu wystąpiło dwóch zawodników Jagiellonii – Bartosz Bida i Mikołaj Nawrocki.

Co ciekawe, obaj rozegrali w tym meczu po 40 minut, ale nie grali ze sobą ani przez minutę. Bida bowiem wyszedł w podstawowym składzie Żółto-Czerwonych, po czym w przerwie zastąpił go Mateusz Żukowski. Z kolei Nawrocki zameldował się na murawie wraz z rozpoczęciem drugiej części gry, zmieniając Mateusza Bogusza.

Młodzi Polacy jedynego gola stracili w 26. minucie gry, gdy Marcela Lotkę pokonał Jamie Semple. Drugi mecz na zgrupowaniu w Hiszpanii kadra Bartłomieja Zalewskiego rozegra we wtorek, kiedy to zmierzy się z Francją.

U-17: Polska – Szkocja 0:1 (0:1)

Bramka: Semple 26’

Polska U-17: Lotka – Smajdor, Pleśnierowicz, Bogacz, Maćkowiak (69’ Nowak) – Żuk (57’ Młyński), Karbownik, Bogusz (41’ Nawrocki), Czyż (57’ Ajenjo), Richert (57’ Kobacki) – Bida (41’ Żukowski)