11 02.18 22:31

U-18: Polacy lepsi od Rumunów. 20 minut Ozgi

Reprezentacja Polski do lat 18  wygrała z Rumunią 2:1 w drugim meczu turnieju towarzyskiego w La Mandze. Ostatnie 20 minut w tym spotkaniu rozegrał obrońca Jagiellonii, Michał Ozga.

Defensor naszej drużyny juniorów starszych, który w przegranym meczu z Czechami (0:2) w piątek wyszedł w podstawowym składzie Polaków, tym razem rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, ale pojawił się na placu gry w 70. minucie, zmieniając Jakuba Mosakowskiego. To właśnie Mosakowski był jednym ze zdobywców bramek dla Polski, a drugie trafienie dołożył Michał Skóraś i pomimo utraty gola kontaktowego tuż po przerwie Polacy zdołali odnieść pierwsze zwycięstwo na turnieju w Hiszpanii.

Kolejne spotkanie w La Mandze podopieczni Wojciecha Tomaszewskiego rozegrają we wtorek z Norwegią.

U-18: Polska – Rumunia 2:1 (2:0)

Bramki: Mosakowski 2′, Skóraś 39′ – Barna 48′

Polska U-18: Kochalski – Buławski, Mosakowski (70′ Ozga), Kiwior, Grabowski – Klups, Żurawski, Sinior (63′ Boruń), Praszelik (75′ Bortczuk), Skóraś – Rak (63′ Benedyczak)