IV Liga Podlaska 2019/2020

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. Jagiellonia II Białystok 14 37 55-13 12 1 1
2. Tur Bielsk Podlaski 14 34 41-18 11 1 2
3. Wissa Szczuczyn 14 31 29-13 10 1 3
4. Warmia Grajewo 14 29 32-26 9 2 3
5. Sokół 1946 Sokółka 14 26 31-24 8 2 4
6. Promień Mońki 14 22 25-22 7 1 6
7. KS Michałowo 14 21 33-29 7 0 7
8. Sparta Augustów 14 21 31-27 6 3 5
9. Sparta 1951 Szepietowo 14 18 28-29 5 3 6
10. Krypnianka Krypno 14 17 22-25 5 2 7
11. ŁKS 1926 Łomża 14 16 24-30 4 4 6
12. Hetman Białystok 14 16 22-30 5 1 8
13. Biebrza Goniądz 14 11 21-38 3 2 9
14. Dąb Dąbrowa Białostocka 14 9 14-32 2 3 9
15. Cresovia Siemiatycze 14 7 8-34 1 4 9
16. MOSP Białystok 14 5 12-38 1 2 11

 

1. kolejka 10-11.08.2019

Sparta 1951 Szepietowo 0 : 1 Jagiellonia II Białystok
KS Michałowo 4 : 0 Biebrza Goniądz
Sokół 1946 Sokółka 2 : 2 Cresovia Siemiatycze
Krypnianka Krypno 1 : 3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Sparta Augustów 3 : 0 (wo, 0:1) Hetman Białystok
Warmia Grajewo 3 : 1 Tur Bielsk Podlaski
Promień Mońki 1 : 1 Wissa Szczuczyn
MOSP Białystok 2 : 2 ŁKS 1926 Łomża

 

2. kolejka 17-18.08.2019

Jagiellonia II Białystok 10 : 2 Warmia Grajewo
Biebrza Goniądz 1 : 3 ŁKS 1926 Łomża
MOSP Białystok 0 : 1 Wissa Szczuczyn
Tur Bielsk Podlaski 4 : 1 Promień Mońki
Sparta 1951 Szepietowo 3 : 2 Hetman Białystok
Sparta Augustów 2 : 2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Cresovia Siemiatycze 0 : 1 Krypnianka Krypno
KS Michałowo 2 : 1 Sokół 1946 Sokółka

 

3. kolejka 24-25.08.2019

Promień Mońki 1 : 2 Jagiellonia II Białystok
Sokół 1946 Sokółka 4 : 0 Biebrza Goniądz
Krypnianka Krypno 4 : 2 KS Michałowo
Sparta 1951 Szepietowo 1 : 1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Warmia Grajewo 3 : 1 Hetman Białystok
MOSP Białystok 0 : 6 Tur Bielsk Podlaski
ŁKS 1926 Łomża 1 : 4 Wissa Szczuczyn
Sparta Augustów 4 : 1 Cresovia Siemiatycze

 

4. kolejka 31.08-01.09.2019

Jagiellonia II Białystok 3 : 0 MOSP Białystok
Biebrza Goniądz 1 : 2 Wissa Szczuczyn
Tur Bielsk Podlaski 3 : 2 ŁKS 1926 Łomża
Hetman Białystok 1 : 2 Promień Mońki
Dąb Dąbrowa Białostocka 0 : 3 Warmia Grajewo
Cresovia Siemiatycze 1 : 1 Sparta 1951 Szepietowo
KS Michałowo 6 : 1 Sparta Augustów
Sokół 1946 Sokółka 0 : 0 Krypnianka Krypno

 

5. kolejka 7.8.09.2019

ŁKS 1926 Łomża 3 : 3 Jagiellonia II Białystok
Krypnianka Krypno 0 : 2 Biebrza Goniądz
Sparta Augustów 1 : 3 Sokół 1946 Sokółka
Sparta 1951 Szepietowo 3 : 2 KS Michałowo
Warmia Grajewo 3 : 0 Cresovia Siemiatycze
Promień Mońki 2 : 0 Dąb Dąbrowa Białostocka
MOSP Białystok 1 : 2 Hetman Białystok
Wisła Szczuczyn 1 : 2 Tur Bielsk Podlaski

 

6. kolejka 14-15.09.2019

Jagiellonia II Białystok 2 : 0 Wissa Szczuczyn
Biebrza Goniądz 2 : 2 Tur Bielsk Podlaski
ŁKS 1926 Łomża 1 : 0 Hetman Białystok
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 : 1 MOSP Białystok
Cresovia Siemiatycze 2 : 1 Promień Mońki
KS Michałowo 2 : 1 Warmia Grajewo
Sokół 1946 Sokółka 5 : 1 Sparta 1951 Szepietowo
Krypnianka Krypno 3 : 1 Sparta Augustów

 

7. kolejka 21-22.09.2019

Tur Bielsk Podlaski 1 : 2 Jagiellonia II Białystok
Sparta Augustów 3 : 3 Biebrza Goniądz
Sparta 1951 Szepietowo 1 : 3 Krypnianka Krypno
Warmia Grajewo 2 : 1 Sokół 1946 Sokółka
Promień Mońki 2 : 1 KS Michałowo
ŁKS 1926 Łomża 4 : 2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Wissa Szczuczyn 6 : 0 Hetman Białystok
Cresovia Siemiatycze 0 : 3 (wo, 1:1) MOSP Białystok

 

8. kolejka 28-29.09.2019

Biebrza Goniądz 1 : 4 Jagiellonia II Białystok
Hetman Białystok 2 : 3 Tur Bielsk Podlaski
Dąb Dąbrowa Białostocka 0 : 1 Wissa Szczuczyn
Cresovia Siemiatycze 0 : 0 ŁKS 1926 Łomża
KS Michałowo 4 : 1 MOSP Białystok
Sokół 1946 Sokółka 2 : 0 Promień Mońki
Krypnianka Krypno 2 : 2 Warmia Grajewo
Sparta Augustów 3 : 1 Sparta 1951 Szepietowo

 

9. kolejka 5-6.10.2019

Jagiellonia II Białystok 2 : 3 Hetman Białystok
Sparta 1951 Szepietowo 4 : 2 Biebrza Goniądz
Sparta Augustów 2 : 2 Warmia Grajewo
Promień Mońki 4 : 2 Krypnianka Krypno
MOSP Białystok 2 : 4 Sokół 1946 Sokółka
ŁKS 1926 Łomża 1 : 2 KS Michałowo
Wissa Szczuczyn 3 : 0 Cresovia Siemiatycze
Tur Bielsk Podlaski 4 : 0 Dąb Dąbrowa Białostocka

 

10. kolejka 12-13.10.2019

Dąb Dąbrowa Białostocka 0 : 4 Jagiellonia II Białystok
Biebrza Goniądz 1 : 2 Hetman Białystok
Cresovia Siemiatycze 0 : 4 Tur Bielsk Podlaski
KS Michałowo 2 : 3 Wissa Szczuczyn
Sokół 1946 Sokółka 3 : 1 ŁKS 1926 Łomża
Krypnianka Krypno 2 : 0 MOSP Białystok
Sparta Augustów 3 : 0 Promień Mońki
Sparta 1951 Szepietowo 5 : 1 Warmia Grajewo

 

11. kolejka 19-20.10.2019

Jagiellonia II Białystok 8 : 0 Cresovia Siemiatycze
Warmia Grajewo 4 : 1 Biebrza Goniądz
Promień Mońki 2 : 1 Sparta 1951 Szepietowo
MOSP Białystok 0 : 3 Sparta Augustów
ŁKS 1926 Łomża 2 : 1 Krypnianka Krypno
Wissa Szczuczyn 1 : 2 Sokół 1946 Sokółka
Tur Bielsk Podlaski 3 : 1 KS Michałowo
Hetman Białystok 1 : 0 Dąb Dąbrowa Białostocka

 

12. kolejka 26-27.10.2019

KS Michałowo 0 : 2 Jagiellonia II Białystok
Biebrza Goniądz 4 : 2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Cresovia Siemiatycze 1 : 1 Hetman Białystok
Sokół 1946 Sokółka 0 : 1 Tur Bielsk Podlaski
Krypnianka Krypno 0 : 1 Wissa Szczuczyn
Sparta Augustów 3 : 1 ŁKS 1926 Łomża
Sparta 1951 Szepietowo 3 : 1 MOSP Białystok
Warmia Grajewo 1 : 0 Promień Mońki

 

13. kolejka 2-3.11.2019

Jagiellonia II Białystok 9 : 1 Sokół 1946 Sokółka
Promień Mońki 3 : 1 Biebrza Goniądz
MOSP Białystok 0 : 1 Warmia Grajewo
ŁKS 1926 Łomża 2 : 2 Sparta 1951 Szepietowo
Wissa Szczuczyn 2 : 0 Sparta Augustów
Tur Bielsk Podlaski 4 : 2 Krypnianka Krypno
Hetman Białystok 5 : 1 KS Michałowo
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 : 0 Cresovia Siemiatycze

 

14. kolejka 9-10.11.2019

Krypnianka Krypno 1 : 3 Jagiellonia II Białystok
Biebrza Goniądz 2 : 1 Cresovia Siemiatycze
KS Michałowo 4 : 2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół 1946 Sokółka 3 : 2 Hetman Białystok
Sparta Augustów 2 : 3 Tur Bielsk Podlaski
Sparta 1951 Szepietowo 2 : 3 Wissa Szczuczyn
Warmia Grajewo 4 : 1 ŁKs 1926 Łomża
Promień Mońki 6 : 1 MOSP Białystok

 

15. kolejka 16-17.11.2019

Jagiellonia II Białystok : Sparta Augustów
MOSP Białystok : Biebrza Goniądz
ŁKS 1926 Łomża : Promień Mońki
Wissa Szczuczyn : Warmia Grajewo
Tur Bielsk Podlaski : Sparta 1951 Szepietowo
Hetman Białystok : Krypnianka Krypno
Dąb Dąbrowa Białostocka : Sokół 1946 Sokółka
Cresovia Siemiatycze : KS Michałowo

 

16. kolejka

Jagiellonia II Białystok : Sparta 1951 Szepietowo
Biebrza Goniądz : KS Michałowo
Cresovia Siemiatycze : Sokół 1946 Sokółka
Dąb Dąbrowa Białostocka : Krypnianka Krypno
Hetman Białystok : Sparta Augustów
Tur Bielsk Podlaski : Wissa Szczuczyn
ŁKS 1926 Łomża : MOSP Białystok
Wissa Szczuczyn : Promień Mońki

 

17. kolejka

Warmia Grajewo : Jagiellonia II Białystok
ŁKS 1926 Łomża : Biebrza Goniądz
Wissa Szczuczyn : MOSP Białystok
Promień Mońki : Tur Bielsk Podlaski
Hetman Białystok : Sparta 1951 Szepietowo
Dąb Dąbrowa Białostocka : Sparta Augustów
Krypnianka Krypno : Cresovia Siemiatycze
Sokół 1946 Sokółka : KS Michałowo

 

18. kolejka

Jagiellonia II Białystok : Promień Mońki
Biebrza Goniądz : Sokół 1946 Sokółka
KS Michałowo : Krypnianka Krypno
Cresovia Siemiatycze : Sparta Augustów
Dąb Dąbrowa Białostocka : Sparta 1951 Szepietowo
Hetman Białystok : Warmia Grajewo
Tur Bielsk Podlaski : MOSP Białystok
Wissa Szczuczyn : ŁKS 1926 Łomża

 

19. kolejka

MOSP Białystok : Jagiellonia II Białystok
Wissa Szczuczyn : Biebrza Goniądz
ŁKS 1926 Łomża : Tur Bielsk Podlaski
Promień Mońki : Hetman Białystok
Warmia Grajewo : Dąb Dąbrowa Białostocka
Sparta 1951 Szepietowo : Cresovia Siemiatycze
Krypnianka Krypno : Sokół 1946 Sokółka
Sparta Augustów : KS Michałowo

 

20. kolejka

Jagiellonia II Białystok : ŁKS 1926 Łomża
Biebrza Goniądz : Krypnianka Krypno
Sokół 1946 Sokółka : Sparta Augustów
KS Michałowo : Sparta 1951 Szepietowo
Cresovia Siemiatycze : Warmia Grajewo
Dąb Dąbrowa Białostocka : Promień Mońki
Hetman Białystok : MOSP Białystok
Tur Bielsk Podlaski : Wissa Szczuczyn

 

21. kolejka

Wissa Szczuczyn : Jagiellonia II Białystok
ŁKS 1926 Łomża : Hetman Białystok
Tur Bielsk Podlaski : Biebrza Goniądz
MOSP Białystok : Dąb Dąbrowa Białostocka
Promień Mońki : Cresovia Siemiatycze
Warmia Grajewo : KS Michałowo
Sparta 1951 Szepietowo : Sokół 1946 Sokółka
Sparta Augustów : Krypnianka Krypno

 

22. kolejka

Jagiellonia II Białystok : Tur Bielsk Podlaski
Biebrza Goniądz : Sparta Augustów
Krypnianka Krypno : Sparta 1951 Szepietowo
Sokół 1946 Sokółka : Warmia Grajewo
KS Michałowo : Promień Mońki
Cresovia Siemiatycze : MOSP Białystok
Dąb Dąbrowa Białostocka : ŁKS 1926 Łomża
Hetman Białystok : Wissa Szczuczyn

 

23. kolejka

Jagiellonia II Białystok : Biebrza Goniądz
Tur Bielsk Podlaski : Hetman Białystok
Wissa Szczuczyn : Dąb Dąbrowa Białostocka
ŁKS 1926 Łomża : Cresovia Siemiatycze
MOSP Białystok : KS Michałowo
Promień Mońki : Sokół 1946 Sokółka
Warmia Grajewo : Krypnianka Krypno
Sparta 1951 Szepietowo : Sparta Augustów

 

24. kolejka

Hetman Białystok : Jagiellonia II Białystok
Biebrza Goniądz : Sparta 1951 Szepietowo
Warmia Grajewo : Sparta Augustów
Krypnianka Krypno : Promień Mońki
Sokół 1946 Sokółka : MOSP Białystok
KS Michałowo : ŁKS 1926 Łomża
Cresovia Siemiatycze : Wissa Szczuczyn
Dąb Dąbrowa Białostocka : Tur Bielsk Podlaski

 

25. kolejka

Jagiellonia II Białystok : Dąb Dąbrowa Białostocka
Hetman Białystok : Biebrza Goniądz
Tur Bielsk Podlaski : Cresovia Siemiatycze
Wissa Szczuczyn : KS Michałowo
ŁKS 1926 Łomża : Sokół 1946 Sokółka
MOSP Białystok : Krypnianka Krypno
Promień Mońki : Sparta Augustów
Warmia Grajewo : Sparta 1951 Szepietowo

 

26. kolejka

Cresovia Siemiatycze : Jagiellonia II Białystok
Biebrza Goniądz : Warmia Grajewo
Sparta 1951 Szepietowo : Promień Mońki
Sparta Augustów : MOSP Białystok
Krypnianka Krypno : ŁKS 1926 Łomża
Sokół 1946 Sokółka : Wissa Szczuczyn
KS Michałowo : Tur Bielsk Podlaski
Dąb Dąbrowa Białostocka : Hetman Białystok

 

27. kolejka

Jagiellonia II Białystok : KS Michałowo
Dąb Dąbrowa Białostocka : Biebrza Goniądz
Hetman Białystok : Cresovia Siemiatycze
Tur Bielsk Podlaski : Sokół 1946 Sokółka
Wissa Szczuczyn : Krypnianka Krypno
ŁKS 1926 Łomża : Sparta Augustów
MOSP Białystok : Sparta 1951 Szepietowo
Promień Mońki : Warmia Grajewo

 

28. kolejka

Sokół 1946 Sokółka : Jagiellonia II Białystok
Biebrza Goniądz : Promień Mońki
Warmia Grajewo : MOSP Białystok
Sparta 1951 Szepietowo : ŁKS 1926 Łomża
Sparta Augustów : Wissa Szczuczyn
Krypnianka Krypno : Tur Bielsk Podlaski
KS Michałowo : Hetman Białystok
Cresovia Siemiatycze : Dąb Dąbrowa Białostocka

 

29. kolejka

Jagiellonia II Białystok : Krypnianka Krypno
Cresovia Siemiatycze : Biebrza Goniądz
Dąb Dąbrowa Białostocka : KS Michałowo
Hetman Białystok : Sokół 1946 Sokółka
Tur Bielsk Podlaski : Sparta Augustów
Wissa Szczuczyn : Sparta 1951 Szepietowo
ŁKS 1926 Łomża : Warmia Grajewo
MOSP Białystok : Promień Mońki

 

30. kolejka

Sparta Augustów : Jagiellonia II Białystok
Biebrza Goniądz : MOSP Białystok
Promień Mońki : ŁKS 1926 Łomża
Warmia Grajewo : Wissa Szczuczyn
Sparta 1951 Szepietowo : Tur Bielsk Podlaski
Krypnianka Krypno : Hetman Białystok
Sokół 1946 Sokółka : Dąb Dąbrowa Białostocka
KS Michałowo : Cresovia Siemiatycze