12 02.19 18:56

U-18: Polska lepsza od Słowacji, 29 minut Twarowskiego

Reprezentacja Polski do lat 18 pokonała Słowację 1:0 w trzecim meczu turnieju w hiszpańskiej La Mandze. Napastnik Jagiellonii Maciej Twarowski rozegrał 29 minut w tym spotkaniu.

Młodzi Polacy po wysokiej porażce z Portugalią 1:4 i bezbramkowym remisie z Norwegią zdołali odnieść pierwsze zwycięstwo na turnieju w Hiszpanii. Podopieczni Wojciecha Tomaszewskiego okazali się lepsi od Słowaków dzięki bramce wypożyczonego z Jagiellonii do Wigier Suwałki Bartosza Bidy.

Bida grał w tym meczu do 62. minuty, a gdy schodził z placu gry, to w ramach podwójnej zmiany pojawił się na boisku napastnik Jagi Maciej Twarowski, który spędził na nim niespełna pół godziny.