15 11.18 07:56
Nowszy wpisStarszy wpis

Gra Akademia: 17 listopada [PLAN MECZÓW]

Czas na ostatnią w tej rundzie zapowiedź zmagań drużyn naszej Akademii. W grze pozostały już tylko drużyny walczące w Centralnej Lidze Juniorów.

W najstarszej CLJ nasi juniorzy starsi mają do rozegrania jeszcze dwie kolejki. W sobotę podopieczni Wojciecha Kobeszki i Jana Pawłowskiego rozpoczną rundę rewanżową, podejmując przy Słonecznej obrońcę tytułu – Lecha Poznań. Jaga notuje serię czterech meczów bez porażki i postara się ją przedłużyć, aby przesunąć się do środka ligowej tabeli. Początek spotkania o godzinie 13:30. Wstęp wolny, zapraszamy! Dodatkowo transmisję z tego meczu przeprowadzi kanał Łączy Nas Piłka.

W Centralnej Lidze Juniorów U-17 nasi juniorzy młodsi muszą do ostatniej kolejki walczyć o utrzymanie. Co więcej, podopieczni Roberta Wójcika i Macieja Patyka nie zależą już tylko od siebie. Żółto-Czerwoni muszą w sobotę pokonać Polonię Warszawa oraz liczyć na to, że Olimpia Elbląg nie zdobędzie więcej niż dwa punkty w meczach z Legią Warszawa i (zaległym) Escolą Varsovia. Trzymamy kciuki!

Na zupełnie innym biegunie znajduje się za to w Centralnej Lidze Juniorów U-15 nasz zespół z rocznika 2004. Podopieczni Tomasza Bernatowicza i Adriana Citko są o krok od wygrania swojej grupy. Żółto-Czerwoni nie mogą przegrać sobotniego meczu wyjazdowego z UKS Varsovia, w którym będą zdecydowanym faworytem. Czekamy na postawienie ostatniego, decydującego kroku przez młodych Jagiellończyków.

Oto plan meczów naszej Akademii w najbliższy weekend:

Centralna Liga Juniorów (2000/01):
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (sobota, 13:30, boisko boczne Stadionu Miejskiego)

Centralna Liga Juniorów U-17 (2002):
Jagiellonia Białystok (2002) – MKS Polonia Warszawa (sobota, 16:00, boisko boczne Stadionu Miejskiego)

Centralna Liga Juniorów U-15 (2004):
UKS Varsovia – AP Jagiellonia Białystok (2004) (sobota, 13:00)