3 10.19 12:30
Nowszy wpisStarszy wpis

Gra Akademia: 4-8 października [PLAN MECZÓW]

Przed nami kolejny weekend i kolejne mecze drużyn Akademii Jagiellonii. Oto, co nas czeka z udziałem młodych Żółto-Czerwonych w najbliższych dniach.

Na pierwszy plan wysuwa się sobotnie spotkanie jagiellońskich rezerw, które rozegrają przy Elewatorskiej „małe derby” z Hetmanem. Nasze drużyny grające w Centralnej Lidze Juniorów będą walczyły o ligowe punkty w Warszawie, natomiast bardzo ciekawie zapowiada się starcie w Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych między naszymi ekipami z roczników 2003 i 2004, które walczą o miejsce premiowane grą w barażach o CLJ U-17.

Oto plan meczów naszej Akademii w najbliższych dniach:

IV Liga:
Jagiellonia II Białystok – Hetman Białystok (sobota, 13:00, ośrodek treningowy przy Elewatorskiej)

Centralna Liga Juniorów (2002):
Escola Varsovia – Jagiellonia Białystok (sobota, 12:00)

Centralna Liga Juniorów U-15 (2005):
MKS Polonia Warszawa – Jagiellonia Białystok (2005) (sobota, 18:00)

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (2003):
Jagiellonia Białystok (2003) – AP Jagiellonia Białystok (2004) (wtorek, 20:00, ośrodek treningowy przy Elewatorskiej)

Liga Wojewódzka Trampkarzy (2005):
MŁKS Łomża – AP Jagiellonia Białystok (niedziela, 13:00)

Liga Wojewódzka Młodzików (2007):
AP Jagiellonia Białystok (2007) – F MOSP Białystok (piątek, 17:15, ośrodek treningowy przy Elewatorskiej)
AP Jagiellonia II Białystok (2008) – AP Wigry Suwałki (niedziela, 11:30, ośrodek treningowy przy Elewatorskiej)

Liga Orlików (2009):
Czwarty turniej grupy 9. z udziałem AP Jagiellonia III (2009/10) (sobota, 9:00, boisko boczne Stadionu Miejskiego)

Liga Orlików E2 (2010):
Czwarty turniej grupy 7. z udziałem AP Jagiellonia 2011 (niedziela, 13:00, Choroszcz)

Liga Żaków (2011):
Trzeci turniej grupy 11. z udziałem AP Jagiellonia 2012 (sobota, 10:00, boisko przy ul. Palmowej)

Liga Młodziczek (2007):
Mecze drużyny dziewczynek AP Jagiellonia z APD Ekosport i Akademią 2012 Suwałki (niedziela, 13:30, ośrodek treningowy przy Elewatorskiej)

Liga Orliczek:
Drugi turniej z udziałem dziewczynek AP Jagiellonia (sobota, 11:00, Piątnica)