29 07.20 14:38
Nowszy wpisStarszy wpis

Terminarz rundy jesiennej 2020/2021 CLJ U-18

Polski Związek Piłki Nożnej przygotował terminarz rundy jesiennej rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-18 na sezon 2020/2021. Rywalizacja rozpocznie się 15 sierpnia. Pierwszym przeciwnikiem białostoczan będzie Arka Gdynia. Ten mecz zostanie rozegrany w Białymstoku.

Terminarz rundy jesiennej sezonu 2020/2021 CLJ U-18:

Kolejka 1. (15-16 sierpnia)
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Escola Varsovia Warszawa – Hutnik Kraków
Pogoń Szczecin – Wisła Kraków
UKS SMS Łódź – Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk – Korona Kielce
Cracovia – Lech Poznań
Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia
Gwarek Zabrze – Śląsk Wrocław

Kolejka 2. (22-23 sierpnia)
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
Arka Gdynia – Gwarek Zabrze
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Korona Kielce – Cracovia
Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk
Wisła Kraków – UKS SMS Łódź
Hutnik Kraków – Pogoń Szczecin
Legia Warszawa – Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 3. (29-30 sierpnia)
Escola Varsovia Warszawa – Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
UKS SMS Łódź – Hutnik Kraków
Lechia Gdańsk – Wisła Kraków
Cracovia – Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
Gwarek Zabrze – Lech Poznań
Śląsk Wrocław – Arka Gdynia

Kolejka 4. (5-6 września)
Górnik Zabrze – Arka Gdynia
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Korona Kielce – Gwarek Zabrze
Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków – Cracovia
Hutnik Kraków – Lechia Gdańsk
Legia Warszawa – UKS SMS Łódź
Escola Varsovia Warszawa – Pogoń Szczecin

Kolejka 5. (12-13 września)
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
UKS SMS Łódź – Escola Varsovia Warszawa
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
Cracovia – Hutnik Kraków
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
Gwarek Zabrze – Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław – Korona Kielce
Arka Gdynia – Lech Poznań

Kolejka 6. (19-20 września)
Górnik Zabrze – Lech Poznań
Korona Kielce – Arka Gdynia
Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Wisła Kraków – Gwarek Zabrze
Hutnik Kraków – Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa – Cracovia
Escola Varsovia Warszawa – Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin – UKS SMS Łódź

Kolejka 7. (26-27 września)
UKS SMS Łódź – Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin
Cracovia – Escola Varsovia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
Gwarek Zabrze – Hutnik Kraków
Śląsk Wrocław – Wisła Kraków
Arka Gdynia – Zagłębie Lubin
Lech Poznań – Korona Kielce

Kolejka 8. (3-4 października)
Górnik Zabrze – Korona Kielce
Zagłębie Lubin – Lech Poznań
Wisła Kraków – Arka Gdynia
Hutnik Kraków – Śląsk Wrocław
Legia Warszawa – Gwarek Zabrze
Escola Varsovia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin – Cracovia
UKS SMS Łódź – Lechia Gdańsk

Kolejka 9. (10-11 października)
Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
Cracovia – UKS SMS Łódź
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin
Gwarek Zabrze – Escola Varsovia Warszawa
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Arka Gdynia – Hutnik Kraków
Lech Poznań – Wisła Kraków
Korona Kielce – Zagłębie Lubin

Kolejka 10. (17-18 października)
Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin
Wisła Kraków – Korona Kielce
Hutnik Kraków – Lech Poznań
Legia Warszawa – Arka Gdynia
Escola Varsovia Warszawa – Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin – Gwarek Zabrze
UKS SMS Łódź – Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk – Cracovia

Kolejka 11. (24-25 października)
Cracovia – Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Gwarek Zabrze – UKS SMS Łódź
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin
Arka Gdynia – Escola Varsovia Warszawa
Lech Poznań – Legia Warszawa
Korona Kielce – Hutnik Kraków
Zagłębie Lubin – Wisła Kraków

Kolejka 12. (31 października)
Górnik Zabrze – Wisła Kraków
Hutnik Kraków – Zagłębie Lubin
Legia Warszawa – Korona Kielce
Escola Varsovia Warszawa – Lech Poznań
Pogoń Szczecin – Arka Gdynia
UKS SMS Łódź – Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk – Gwarek Zabrze
Cracovia – Jagiellonia Białystok

Kolejka 13. (7-8 listopada)
Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze
Gwarek Zabrze – Cracovia
Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk
Arka Gdynia – UKS SMS Łódź
Lech Poznań – Pogoń Szczecin
Korona Kielce – Escola Varsovia Warszawa
Zagłębie Lubin – Legia Warszawa
Wisła Kraków – Hutnik Kraków

Kolejka 14. (14-15 listopada)
Górnik Zabrze – Hutnik Kraków
Legia Warszawa – Wisła Kraków
Escola Varsovia Warszawa – Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin – Korona Kielce
UKS SMS Łódź – Lech Poznań
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia
Cracovia – Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok – Gwarek Zabrze

Kolejka 15. (21-22 listopada)
Gwarek Zabrze – Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia – Cracovia
Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Korona Kielce – UKS SMS Łódź
Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin
Wisła Kraków – Escola Varsovia Warszawa
Hutnik Kraków – Legia Warszawa