10 09.17 16:53
Nowszy wpisStarszy wpis

CLJ U-15: AP Jagiellonia 2003 przegrała z faworytem

Zawodnicy AP Jagiellonia z rocznika 2003 doznali drugiej porażki w tym sezonie Centralnej Ligi Juniorów U-15. Podopieczni Przemysława Papiernika i Piotra Bondziula przegrali na własnym boisku z jednym z faworytów swojej grupy – FCB Escolą Varsovia 0:2.

Młodzi Jagiellończycy ponieśli w sobotę zasłużoną przegraną. W pierwszej połowie nie wyglądali najlepiej, przez co do przerwy przegrywali 0:1, a tuż po zmianie stron rywale podwyższyli i ustalili wynik spotkania na 0:2.

– Zagraliśmy dzisiaj z jedną z lepszych drużyn w roczniku 2003 w kraju i z przebiegu meczu należy powiedzieć obiektywnie, że Escola była dzisiaj drużyna lepszą. To nie był nasz dzień i szczególnie pierwsza połowa była mało udana w naszym wykonaniu. Byliśmy apatyczni, spóźnieni i przegrywaliśmy większość „małych pojedynków” . W drugiej połowie zagraliśmy zdecydowanie lepiej, lecz to nie wystarczyło, aby zdobyć nawet gola kontaktowego. Ten mecz jest dla nas surową lekcją i sygnałem do jeszcze cięższej pracy – podsumował trener Przemysław Papiernik.

Centralna Liga Juniorów U-15 – 4. kolejka:
AP Jagiellonia Białystok (2003) – FCB Escola Varsovia 0:2 (0:1)

AP Jagiellonia: Bartłomiej Maliszewski, Błażej Makar, Filip Prokop, Jędrzej Stypułkowski, Błażej Żero, Oskar Osipiuk, Jakub Orpik, Lucjan Frydrych, Kacper Kiszko, Hubert Karpiński, Kacper Matusiak. Grali ponadto: Kacper Chmielewski, Szymon Żabiuk, Paweł Gryka, Radosław Zyśk.