7 09.19 23:19
Nowszy wpisStarszy wpis

LWJM: Jagiellonia 2003 na remis

Zespół Jagiellonii Białystok z rocznika 2003 zremisował z AP Talent Białystok 1:1 w sobotnim meczu Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych. Gola dla Żółto-Czerwonych strzelił Kacper Szmidt.

– Mimo braku zwycięstwa mogę powiedzieć, że jestem dumny z postawy chłopaków, którzy wbrew wszelkim przeciwnościom (wąska kadra, jak również kontuzje) wychodzą na boisko walczyć, nabierać doświadczenia i rozwijać się. Małymi krokami staramy się wypracowywać „nasz styl”, co dziś, szczególnie w drugiej połowie, było już wyraźnie widoczne. Akcji, po której strzeliliśmy bramkę, nie powstydziłby się żaden profesjonalny zespół. Niestety nie zdołaliśmy utrzymać prowadzenia do końca. Zabrakło odrobiny szczęścia i siły, by do ostatniego gwizdka utrzymać ten sam poziom koncentracji. Jest to jednak bardzo trudne, gdy przeciwnik w porównaniu do nas ma o pięć zmian więcej – podsumował to spotkanie trener Kamil Stanisławski.

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (2003) – 4. kolejka:
AP Talent Białystok – Jagiellonia Białystok (2003) 1:1

Bramka dla Jagi: Szmidt.

Jagiellonia: Gendzwiłł, Kajewski, Szmidt (86’ Ostrowski), Abramowicz, Kiszko, Łokić, Stypułkowski (46’ Dziermański), Cylwik, Żero, Prószyński, Kalinowski.