Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B1, 2003) 2019/2020 (jesień)

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. AP Jagiellonia Białystok (2004) 11 30 58-20 10 0 1
2. Jagiellonia Białystok (2003) 10 25 52-8 8 1 1
3. AP Talent Białystok 10 19 25-16 6 1 3
3. MOSP II Białystok 10 18 23-21 6 0 4
5. Wigry Suwałki 11 18 30-29 6 0 5
6. MŁKS Łomża 11 7 11-38 2 1 8
7. MOSP Białystok 10 4 10-43 1 2 7
8. AP Talent II Białystok 11 1 2-36 0 1 10

 

1. kolejka 24-25.08.2019

MŁKS Łomża 1 : 9 Jagiellonia Białystok
Wigry Suwałki 2 : 7 AP Jagiellonia Białystok
MOSP II Białystok 2 : 1 AP Talent Białystok
MOSP Białystok 1 : 0 AP Talent II Białystok

 

2. kolejka 28.08.2019

AP Jagiellonia Białystok 3 : 1 Jagiellonia Białystok
AP Talent II Białystok 0 : 2 MŁKS Łomża
AP Talent Białystok 5 : 0 MOSP Białystok
Wigry Suwałki 2 : 3 MOSP II Białystok

 

3. kolejka 31.08-1.09.2019

Jagiellonia Białystok 3 : 0 AP Talent II Białystok
MOSP II Białystok 1 : 4 AP Jagiellonia Białystok
MOSP Białystok 1 : 9 Wigry Suwałki
MŁKS Łomża 0 : 1 AP Talent Białystok

 

4. kolejka 7-8.09.2019

AP Talent Białystok 1 : 1 Jagiellonia Białystok
AP Jagiellonia Białystok 4 : 0 AP Talent II Białystok
Wigry Suwałki 2 : 1 MŁKS Łomża
MOSP II Białystok 4 : 2 MOSP Białystok

 

5. kolejka 11.09.2019

Jagiellonia Białystok 4 : 1 Wigry Suwałki
MOSP Białystok 1 : 9 AP Jagiellonia Białystok
MŁKS Łomża 0 : 4 MOSP II Białystok
AP Talent II Białystok 0 : 2 AP Talent Białystok

 

6. kolejka 14-15.09.2019

MOSP II Białystok 1 : 4 Jagiellonia Białystok
AP Jagiellonia Białystok 6 : 1 AP Talent Białystok
Wigry Suwałki 3 : 0 AP Talent II Białystok
MOSP Białystok 1 : 1 MŁKS Łomża

 

7. kolejka 21-22.09.2019

Jagiellonia Białystok 6 : 0 MOSP Białystok
MŁKS Łomża 1 : 8 AP Jagiellonia Białystok
AP Talent II Białystok 6 : 1 MOSP II Białystok
AP Talent Białystok 6 : 1 Wigry Suwałki

 

8. kolejka 28-29.09.2019

Jagiellonia Białystok 7 : 1 MŁKS Łomża
AP Jagiellonia Białystok 5 : 2 Wigry Suwałki
AP Talent Białystok 2 : 3 MOSP II Białystok
AP Talent II Białystok 2 : 2 MOSP Białystok

 

9. kolejka 5-6.10.2019

Jagiellonia Białystok 9 : 0 AP Jagiellonia Białystok
MŁKS Łomża 1 : 0 AP Talent II Białystok
MOSP Białystok 2 : 3 AP Talent Białystok
MOSP II Białystok 0 : 1 Wigry Suwałki

 

10. kolejka 12-13.10.2019

AP Talent II Białystok 0 : 8 Jagiellonia Białystok
AP Jagiellonia Białystok 5 : 2 MOSP II Białystok
Wigry Suwałki 4 : 0 MOSP Białystok
AP Talent Białystok 3 : 1 MŁKS Łomża

 

11. kolejka 19-20.10.2019

Jagiellonia Białystok : AP Talent Białystok
AP Talent II Białystok 0 : 7 AP Jagiellonia Białystok
MŁKS Łomża 2 : 3 Wigry Suwałki
MOSP Białystok : MOSP II Białystok

 

12. kolejka 26-27.10.2019

Wigry Suwałki : Jagiellonia Białystok
AP Jagiellonia Białystok : MOSP Białystok
MOSP II Białystok : MŁKS Łomża
AP Talent Białystok : AP Talent II Białystok

 

13. kolejka 2-3.11.2019

Jagiellonia Białystok : MOSP II Białystok
AP Talent Białystok : AP Jagiellonia Białystok
AP Talent II Białystok : Wigry Suwałki
MŁKS Łomża : MOSP Białystok

 

14. kolejka 9-10.11.2019

MOSP Białystok : Jagiellonia Białystok
AP Jagiellonia Białystok : MŁKS Łomża
Wigry Suwałki : AP Talent Białystok
MOSP II Białystok : AP Talent II Białystok

 

__________________________________

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B1, 2003) 2019/2020 (jesień)

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. AP Jagiellonia II Białystok (2004) 8 24 51-9 8 0 0
2. Sparta Augustów 8 19 37-21 6 1 1
3. Piast Białystok 9 15 25-26 4 0 4
4. MOSP III Białystok 7 7 16-28 2 1 5
5. Hetman Białystok 7 4 7-27 1 1 5
6. Promień Mońki 8 1 23-48 0 1 7

 

1. kolejka 24-25.08.2019

Promień Mońki 2 : 10 AP Jagiellonia II Białystok
Piast Białystok 4 : 1 Hetman Białystok
MOSP III Białystok pauzuje
Sparta Augustów pauzuje

 

2. kolejka 28.08.2019

AP Jagiellonia II Białystok 7 : 0 Piast Białystok
Hetman Białystok 0 : 1 MOSP III Białystok
Sparta Augustów 7 : 4 Promień Mońki

 

3. kolejka 31.08.-1.09.2019

AP Jagiellonia II Białystok 6 : 3 MOSP III Białystok
Piast Białystok 2 : 5 Sparta Augustów
Hetman Białystok pauzuje
Promień Mońki pauzuje

 

4. kolejka 7-8.09.2019

AP Jagiellonia II Białystok pauzuje
Sparta Augustów 6 : 1 MOSP III Białystok
Promień Mońki 2 : 6 Piast Białystok
Hetman Białystok pauzuje

 

5. kolejka 11.09.2019

Hetman Białystok 1 : 6 AP Jagiellonia II Białystok
MOSP III Białystok 6 : 4 Promień Mońki
Sparta Augustów pauzuje
Piast Białystok pauzuje

 

6. kolejka 14-15.09.2019

AP Jagiellonia II Białystok pauzuje
Sparta Augustów 9 : 0 Hetman Białystok
Piast Białystok 3 : 2 MOSP III Białystok
Promień Mońki pauzuje

 

7. kolejka 21-22.09.2019

AP Jagiellonia II Białystok 9 : 0 Sparta Augustów
Hetman Białystok 5 : 4 Promień Mońki
Piast Białystok pauzuje
MOSP III Białystok pauzuje

 

8. kolejka 28-29.09.2019

AP Jagiellonia II Białystok 5 : 1 Promień Mońki
Hetman Białystok 0 : 3 Piast Białystok
MOSP III Białystok pauzuje
Sparta Augustów pauzuje

 

9. kolejka 5-6.10.2019

Piast Białystok 0 : 2 AP Jagiellonia II Białystok
MOSP III Białystok 0 : 0 Hetman Białystok
Promień Mońki 3 : 3 Sparta Augustów

 

10. kolejka 12-13.10.2019

MOSP III Białystok 3 : 6 AP Jagiellonia II Białystok
Sparta Augustów 4 : 1 Piast Białystok
Hetman Białystok pauzuje
Promień Mońki pauzuje

 

11. kolejka 19-20.10.2019

AP Jagiellonia II Białystok pauzuje
MOSP III Białystok 1 : 3 Sparta Augustów
Piast Białystok 6 : 3 Promień Mońki
Hetman Białystok pauzuje

 

12. kolejka 26-27.10.2019

AP Jagiellonia II Białystok : Hetman Białystok
Promień Mońki : MOSP III Białystok
Sparta Augustów pauzuje
Piast Białystok pauzuje

 

13. kolejka 2-3.11.2019

AP Jagiellonia II Białystok pauzuje
Hetman Białystok : Sparta Augustów
MOSP III Białystok : Piast Białystok
Promień Mońki pauzuje

 

14. kolejka 9-10.11.2019

Sparta Augustów : AP Jagiellonia II Białystok
Promień Mońki : Hetman Białystok
Piast Białystok pauzuje
MOSP III Białystok pauzuje