Centralna Liga Juniorów U-17 (rocznik 2003) 2019/2020 (wiosna)

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. AP Jagiellonia Białystok (2004) 0 0 0-0 0 0 0
2. Escola Varsovia 0 0 0-0 0 0 0
3. GKS Bełchatów S.A. 0 0 0-0 0 0 0
4. KS Ursus Warszawa 0 0 0-0 0 0 0
5. Legia Warszawa S.A. 0 0 0-0 0 0 0
6. MKS Polonia Warszawa 0 0 0-0 0 0 0
7. MKS Znicz Pruszków 0 0 0-0 0 0 0
8. UKS SMS Łódź 0 0 0-0 0 0 0

 

1. kolejka 07-08.03.2020

AP Jagiellonia : GKS Bełchatów S.A.
KS Ursus Warszawa : MKS Polonia Warszawa
Escola Varsovia : MKS Znicz Pruszków
Legia Warszawa S.A. : UKS SMS Łódź

 

2. kolejka 14-15.03.2020

UKS SMS Łódź : AP Jagiellonia
MKS Znicz Pruszków : MKS Polonia Warszawa
GKS Bełchatów S.A. : KS Ursus Warszawa
Escola Varsovia : Legia Warszawa S.A.

 

3. kolejka 21.03.2020

AP Jagiellonia : Escola Varsovia
KS Ursus Warszawa : UKS SMS Łódź
Legia Warszawa S.A. : MKS Znicz Pruszków
MKS Polonia Warszawa : GKS Bełchatów S.A.

 

4. kolejka 28-29.03.2020

AP Jagiellonia : Legia Warszawa S.A.
Escola Varsovia : KS Ursus Warszawa
MKS Znicz Pruszków : GKS Bełchatów S.A.
UKS SMS Łódź : MKS Polonia Warszawa

 

5. kolejka 04-05.04.2020

AP Jagiellonia : MKS Znicz Pruszków
MKS Polonia Warszawa : Escola Varsovia
KS Ursus Warszawa : Legia Warszawa S.A.
GKS Bełchatów S.A. : UKS SMS Łódź

 

6. kolejka 11.04.2020

AP Jagiellonia : KS Ursus Warszawa
Legia Warszawa S.A. : MKS Polonia Warszawa
MKS Znicz Pruszków : UKS SMS Łódź
Escola Varsovia : GKS Bełchatów S.A.

 

7. kolejka 18-19.04.2020

MKS Polonia Warszawa : AP Jagiellonia
UKS SMS Łódź : Escola Varsovia
GKS Bełchatów S.A. : Legia Warszawa S.A.
KS Ursus Warszawa : MKS Znicz Pruszków

 

8. kolejka 25-26.04.2020

GKS Bełchatów S.A. : AP Jagiellonia
MKS Polonia Warszawa : KS Ursus Warszawa
MKS Znicz Pruszków : Escola Varsovia
UKS SMS Łódź : Legia Warszawa S.A.

 

9. kolejka 29.04.2020

AP Jagiellonia : UKS SMS Łódź
MKS Polonia Warszawa : MKS Znicz Pruszków
KS Ursus Warszawa : GKS Bełchatów S.A.
Legia Warszawa S.A. : KS Ursus Warszawa

 

10. kolejka 02-03.05.2020

Escola Varsovia : AP Jagiellonia
UKS SMS Łódź : KS Ursus Warszawa
MKS Znicz Pruszków : Legia Warszawa S.A.
GKS Bełchatów S.A. : MKS Polonia Warszawa

 

11. kolejka 09-10.05.2020

AP Jagiellonia : Legia Warszawa S.A.
MKS Polonia Warszawa : UKS SMS Łódź
GKS Bełchatów S.A. : MKS Znicz Pruszków
KS Ursus Warszawa : Escola Varsovia

 

12. kolejka 16-17.05.2020

MKS Znicz Pruszków : AP Jagiellonia
UKS SMS Łódź : GKS Bełchatów S.A.
Legia Warszawa S.A. : KS Ursus Warszawa
Escola Varsovia : MKS Polonia Warszawa

 

13. kolejka 23-24.05.2020

KS Ursus Warszawa : AP Jagiellonia
MKS Polonia Warszawa : Legia Warszawa S.A.
UKS SMS Łódź : MKS Znicz Pruszków
GKS Bełchatów S.A. : Escola Varsovia

 

14. kolejka 30-31.05.2020

AP Jagiellonia : MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa S.A. : GKS Bełchatów SA
Escola Varsovia : UKS SMS Łódź
MKS Znicz Pruszków : KS Ursus Warszawa

 
__________________________________

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (B1, 2003) 2019/2020 (jesień)

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. AP Jagiellonia II Białystok (2004) 10 30 69-15 10 0 0
2. Sparta Augustów 10 22 47-30 7 1 2
3. Piast Białystok 10 15 26-33 4 0 5
4. MOSP III Białystok 10 10 26-34 3 1 6
5. Hetman Białystok 10 7 17-47 2 1 7
6. Promień Mońki 10 4 30-56 1 1 8

 

1. kolejka 24-25.08.2019

Promień Mońki 2 : 10 AP Jagiellonia II Białystok
Piast Białystok 4 : 1 Hetman Białystok
MOSP III Białystok pauzuje
Sparta Augustów pauzuje

 

2. kolejka 28.08.2019

AP Jagiellonia II Białystok 7 : 0 Piast Białystok
Hetman Białystok 0 : 1 MOSP III Białystok
Sparta Augustów 7 : 4 Promień Mońki

 

3. kolejka 31.08.-1.09.2019

AP Jagiellonia II Białystok 6 : 3 MOSP III Białystok
Piast Białystok 2 : 5 Sparta Augustów
Hetman Białystok pauzuje
Promień Mońki pauzuje

 

4. kolejka 7-8.09.2019

AP Jagiellonia II Białystok pauzuje
Sparta Augustów 6 : 1 MOSP III Białystok
Promień Mońki 2 : 6 Piast Białystok
Hetman Białystok pauzuje

 

5. kolejka 11.09.2019

Hetman Białystok 1 : 6 AP Jagiellonia II Białystok
MOSP III Białystok 6 : 4 Promień Mońki
Sparta Augustów pauzuje
Piast Białystok pauzuje

 

6. kolejka 14-15.09.2019

AP Jagiellonia II Białystok pauzuje
Sparta Augustów 9 : 0 Hetman Białystok
Piast Białystok 3 : 2 MOSP III Białystok
Promień Mońki pauzuje

 

7. kolejka 21-22.09.2019

AP Jagiellonia II Białystok 9 : 0 Sparta Augustów
Hetman Białystok 5 : 4 Promień Mońki
Piast Białystok pauzuje
MOSP III Białystok pauzuje

 

8. kolejka 28-29.09.2019

AP Jagiellonia II Białystok 5 : 1 Promień Mońki
Hetman Białystok 0 : 3 Piast Białystok
MOSP III Białystok pauzuje
Sparta Augustów pauzuje

 

9. kolejka 5-6.10.2019

Piast Białystok 0 : 2 AP Jagiellonia II Białystok
MOSP III Białystok 0 : 0 Hetman Białystok
Promień Mońki 3 : 3 Sparta Augustów

 

10. kolejka 12-13.10.2019

MOSP III Białystok 3 : 6 AP Jagiellonia II Białystok
Sparta Augustów 4 : 1 Piast Białystok
Hetman Białystok pauzuje
Promień Mońki pauzuje

 

11. kolejka 19-20.10.2019

AP Jagiellonia II Białystok pauzuje
MOSP III Białystok 1 : 3 Sparta Augustów
Piast Białystok 6 : 3 Promień Mońki
Hetman Białystok pauzuje

 

12. kolejka 26-27.10.2019

AP Jagiellonia II Białystok 12 : 2 Hetman Białystok
Promień Mońki 5 : 3 MOSP III Białystok
Sparta Augustów pauzuje
Piast Białystok pauzuje

 

13. kolejka 2-3.11.2019

AP Jagiellonia II Białystok pauzuje
Hetman Białystok 3 : 6 Sparta Augustów
MOSP III Białystok 7 : 1 Piast Białystok
Promień Mońki pauzuje

 

14. kolejka 9-10.11.2019

Sparta Augustów 4 : 6 AP Jagiellonia II Białystok
Promień Mońki 2 : 5 Hetman Białystok
Piast Białystok pauzuje
MOSP III Białystok pauzuje