8 10.18 11:33

CLJ U-15: AP Jagiellonia 2004 ograła Polonię

Zespół AP Jagiellonia z rocznika 2004 odniósł piąte zwycięstwo z rzędu w Centralnej Lidze Juniorów U-15. Podopieczni Tomasza Bernatowicza i Adriana Citko pokonali w niedzielę MKS Polonię Warszawa 3:0.

-To spotkanie było od początku do końca pod naszą kontrolą. Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Stworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych, z których dwie zamieniliśmy na bramki autorstwa Michała Mościckiego. Po przerwie z kolei udało nam się podwyższyć wynik spotkania po pięknym uderzeniu Kacpra Skoka. Widać było, jak bardzo zależało chłopcom na zdobyciu trzech punktów. Nie pozwoliliśmy dziś zespołowi Polonii na zbyt wiele i wygraliśmy całkowicie zasłużenie – podsumował trener Tomasz Bernatowicz.

Za tydzień Żółto-Czerwoni rozegrają przy Słonecznej mecz „na szczycie” z prowadzącą w tabeli grupy A Legią Warszawa.