14 05.19 15:16
Nowszy wpisStarszy wpis

CLJ U-15: AP Jagiellonia 2004 zremisowała w Warszawie

Zespół AP Jagiellonia z rocznika 2004 zremisował na wyjeździe z Escolą Varsovia 0:0 w spotkaniu 11. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15.

– Wiedzieliśmy, że będzie to dla nas bardzo ciężkie spotkanie, ale mimo to liczyliśmy na komplet punktów. Od początku próbowaliśmy zaatakować, ale niestety nie przełożyło się to na zdobycie bramki, mimo kilku dobrych okazji. Przeciwnik ograniczył się jedynie do wyprowadzania kontr i czekania na swoją okazję – opowiadał trener Tomasz Bernatowicz.

– Druga połowa wyglądała bardzo podobnie, jednak nasze akcje nie przynosiły zamierzonego rezultatu. Mieliśmy nawet rzut karny, ale niestety ponownie nie potrafiliśmy go wykorzystać, co ostatnio zdarza się nam zbyt często. Jesteśmy bardzo zawiedzeniu, że nie możemy zdobyć trzech punktów, po raz kolejny będąc drużyną zdecydowanie lepszą. W dodatku miejscowi sędziowie podjęli kilka kontrowersyjnych decyzji, które miały wpływ na końcowy rezultat spotkania. Mimo remisu uważam, że drużynie należą się duże brawa za ten mecz – podsumował szkoleniowiec AP Jagiellonia 2004.

Centralna Liga Juniorów U-15 (2004) – 11. kolejka:
Escola Varsovia – AP Jagiellonia Białystok (2004) 0:0

AP Jagiellonia: Maliszewski – Goraj (70’ Furman), Matysik, Romanowski, Skok – Wojciechowski, Szczygieł, Kożuchowski (51’ Żabiuk) – Mościcki, Lutostański (66’ Bernatowicz), Dąbrowski.