8 04.19 10:42
Nowszy wpisStarszy wpis

CLJ U-15: Bezbramkowy remis AP Jagiellonia 2004

Zespół AP Jagiellonia z rocznika 2004 zremisował na wyjeździe z MKS Polonią Warszawa 0:0 w meczu 5. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15. Żółto-Czerwoni mogli wygrać to spotkanie, ale m.in. nie wykorzystali rzutu karnego.

– Przyjechaliśmy do Warszawy z zamiarem zdobycia trzech punktów. Już na samym początku mieliśmy bardzo dobrą sytuację do strzelenia bramki, jednak piłka nie wpadła do siatki – opowiadał trener Tomasz Bernatowicz.

– Mecz wyglądał bardzo podobnie do poprzednich. Długo utrzymywaliśmy się przy piłce, próbując przedrzeć się przez obronę przeciwnika, ale nie przekładało się to na wiele sytuacji bramkowych. W dodatku, w drugiej połowie nie wykorzystaliśmy rzutu karnego i sytuacji sam na sam z bramkarzem – kontynuował szkoleniowiec Żółto-Czerwonych.

– Ostatnio brakuje nam trochę szczęścia, aczkolwiek trzeba też przyznać, że drużyny przeciwne zawieszają nam poprzeczkę nieco wyżej niż w poprzedniej rundzie – podsumował trener Bernatowicz.

Centralna Liga Juniorów U-15 – 5. kolejka:
MKS Polonia Warszawa – AP Jagiellonia Białystok (2004) 0:0

AP Jagiellonia: Maliszewski – Goraj (41’ Żabiuk), Parzonko (72’ Furman), Matysik, Kożuchowski (41’ Siemieniuk) – Skok (55’ Obidziński), Wojciechowski (72’ Bernatowicz), Szczygieł, Mościcki, Dąbrowski (55’ Kaliszczyk) – Lutostański.