7 11.19 12:44
Nowszy wpisStarszy wpis

LWJM: AP Jagiellonia 2004 blisko końcowej wygranej

Zespół AP Jagiellonia z rocznika 2004 wygrał w Łomży z MŁKS 5:1 w czwartkowym meczu 14. kolejki Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych. Podopieczni Tomasza Bernatowicza i Adriana Citko są już o jeden krok od wygrania całych jesiennych rozgrywek.

– To spotkanie nie miało większej historii. Od początku do końca było ono pod naszą kontrolą. Mimo iż zasłużenie możemy dopisać sobie trzy punkty, to nasza gra pozostawiała wiele do życzenia. Został nam jeszcze jeden ostatni mecz w lidze i jeśli chcemy go wygrać, musimy zagrać zdecydowanie lepiej – podsumował trener Tomasz Bernatowicz.

Aby wygrać Ligę Wojewódzką i zagrać w barażach o Centralną Ligę Juniorów U-17, prowadzący w tabeli młodzi Jagiellończycy muszą w środowym meczu zaległym pokonać AP Talent Białystok.

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (2003) – 14. kolejka:
AP Jagiellonia Białystok (2004) – MŁKS Łomża 5:1

Bramki dla Jagi: Dąbrowski x3, Mabiala, Protaziuk.

AP Jagiellonia: Jasionek, Ubermanowicz (74′ Siemieniuk), Parzonko (70′ Stec), Romanowski, Mabiala (58′ Kożuchowski) – Matysik (65′ Goraj), Piórkowski (64′ Protaziuk), Mościcki (70′ Sękulski) – Skok (58′ Obidziński), Lutostański, Dąbrowski.