13 06.19 12:56
Nowszy wpisStarszy wpis

LWJM: Jagiellonia 2003 straciła pierwsze punkty

W swoim ostatnim meczu wiosennej Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych, młodzi piłkarze Jagiellonii Białystok z rocznika 2003 stracili pierwsze punkty. Żółto-Czerwoni, którzy już wcześniej zapewnili sobie wygraną w lidze, na zakończenie rozgrywek przegrali z AP Talent Białystok 1:3.

– Tym meczem chcieliśmy przypieczętować dobrą rundę w naszym wykonaniu. Początek spotkania był wyrównany ze wskazaniem na nas. Mieliśmy kilka niezłych podbramkowych sytuacji, z których jedną udało się nam zamienić na gola – opowiadał trener Piotr Bondziul.

– Przy naszym prowadzeniu mieliśmy szansę podwyższyć wynik, ale albo dobrze interweniowali obrońcy gości, albo brakowało nam ostatniego podania. Gdy nic nie zapowiadało tego, że stracimy bramkę, jeszcze przed przerwą popełniliśmy błąd w wyprowadzeniu piłki i goście wyrównali wynik spotkania – kontynuował szkoleniowiec Żółto-Czerwonych.

– W drugiej połowie graliśmy z kolei niefrasobliwie. Popełnialiśmy proste błędy w obronie i straciliśmy dwie bramki, które zadecydowały o naszej porażce. Mimo to, należy podziękować chłopakom za trud i poświęcenie włożoną w całą rundę, a także pogratulować im wygrania ligi – podsumował trener Bondziul.

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (2002) – 11. kolejka:
Jagiellonia Białystok (2003) – AP Talent Białystok 1:3 (1:1)

Bramka dla Jagi: Zyśk.

Jagiellonia: Sieńko (46’ Gendzwiłł) – Gryka (83’ Dobrowolski), Stypułkowski, Makar, Łokić –  Matusiak (60’ Grabowski), Orpik, Osipiuk, Żero – Karpiński, Zyśk.