10 09.17 17:25
Nowszy wpisStarszy wpis

Pierwsze zwycięstwo AP Jagiellonia 2004

Do czwartej kolejki Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy musieli czekać na swoją pierwszą wygraną młodzi zawodnicy AP Jagiellonia 2004. Podopieczni Tomasza Bernatowicza i Adriana Citko rozbili na własnym boisku MOSiR Grajewo aż 7:1.

Po porażkach z Wigrami Suwałki (3:5) i MOSP Białystok (1:3) młodzi Jagiellończycy wreszcie mogli cieszyć się z trzech punktów. Żółto-Czerwoni odbili sobie wcześniejsze niepowodzenia, strzelając starszym o rok rywalom z Grajewa aż 7 goli.

– Po takim spotkaniu możemy powiedzieć , że wszyscy wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Mimo że graliśmy z zespołem, który do tej pory wygrał wszystkie spotkania, nie mieliśmy żadnych kompleksów. Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony I całkowicie zdominowali rywali. Widać było, że bardzo bolał ich fakt, że do tej pory mieliśmy zero punktów na koncie. Znamy swoją wartość, ale też wiemy, ile pracy nas jeszcze czeka .W najbliższy weekend wybieramy się na mocno obsadzony turniej w Warszawie i zobaczymy, jak prezentujemy się na tle innych zespołów z naszego rocznika – podsumował trener Tomasz Bernatowicz.

Liga Wojewódzka Trampkarzy (2003):
AP Jagiellonia Białystok (2004) – MOSiR Grajewo 7:1

Bramki: Jastrzębski x2, Mościcki x2, Dąbrowski, Lutostański, Wojciechowski.

AP Jagiellonia: Chomaciuk, Matysik, Parzonko, Siemieniuk, Furman, Szczygieł, Mościcki, Wojciechowski, Dąbrowski, Jastrzębski, Skok, Niemancewicz, Bernatowicz, Wojdakowski, Kaliszczyk, Romanowski, Sobolewski, Lutostański.