9 10.17 11:46
Nowszy wpisStarszy wpis

Porażka AP Jagiellonia 2004

Zespół AP Jagiellonia z rocznika 2004 przegrał na wyjeździe z MOSP Białystok 1:2 w meczu Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy. Jedynego gola dla drużyny Tomasza Bernatowicza i Adriana Citko strzelił Daniel Siemieniuk.

– To był dla nas bardzo ciężki mecz. Zmierzyliśmy się z bardzo wymagającym i dobrze zorganizowanym przeciwnikiem, a w dodatku już na samym początku spotkania straciliśmy bramkę i musieliśmy gonić wynik. Tuż po przerwie nasza niefrasobliwość w obronie sprawiła, że przegrywaliśmy już 0:2. Mimo że zawodnik drużyny przeciwnej obejrzał czerwoną kartkę i graliśmy do końca spotkania w przewadze, stać nas było tylko na bramkę kontaktową. Graliśmy do samego końca o korzystny wynik, ale tym razem nie udało nam się go osiągnąć. Jesteśmy jednak dalej w grze i będziemy do samego końca walczyć o najwyższe lokaty – podsumował trener Tomasz Bernatowicz.

Liga Wojewódzka Trampkarzy (2003):
MOSP Białystok – AP Jagiellonia Białystok (2004) 2:1

Bramka dla Jagi: Siemieniuk

AP Jagiellonia: Niemancewicz, Chomaciuk, Romanowski,  Furman, Matysik, Siemieniuk, Szczygieł, Mościcki, Dąbrowski, Skok, Lutostański, Wojdakowski, Sobolewski, Wojciechowski, Hankowski, Bernatowicz, Obidziński, Jastrzębski.