31 07.20 13:52
Nowszy wpisStarszy wpis

Terminarz rundy jesiennej 2020/2021 CLJ U-17 grupa A

Polski Związek Piłki Nożnej przygotował terminarz rundy jesiennej rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-17 na sezon 2020/2021. Rywalizacja w grupie A rozpocznie się 15 sierpnia. Pierwszym przeciwnikiem AP Jagiellonia Białystok będzie Legia Warszawa. Ten mecz zostanie rozegrany w Białymstoku.

Terminarz rundy jesiennej sezonu 2020/2021 CLJ U-17 grupa A:

Kolejka 1. (15-16 sierpnia)

Znicz Pruszków – Escola Varsovia Warszawa
Ursus Warszawa – GKS Bełchatów
AP Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
MKS Polonia Warszawa – UKS SMS Łódź

Kolejka 2. (22-23 sierpnia)

Escola Varsovia Warszawa – UKS SMS Łódź
Legia Warszawa – MKS Polonia Warszawa
GKS Bełchatów – AP Jagiellonia Białystok
Znicz Pruszków – Ursus Warszawa

Kolejka 3. (29-30 sierpnia)

Ursus Warszawa – Escola Varsovia Warszawa
AP Jagiellonia Białystok – Znicz Pruszków
MKS Polonia Warszawa – GKS Bełchatów
UKS SMS Łódź – Legia Warszawa

Kolejka 4. (5-6 września)

Escola Varsovia Warszawa – Legia Warszawa
GKS Bełchatów – UKS SMS Łódź
Znicz Pruszków – MKS Polonia Warszawa
Ursus Warszawa – AP Jagiellonia Białystok

Kolejka 5. (12-13 września)

AP Jagiellonia Białystok – Escola Varsovia Warszawa
MKS Polonia Warszawa – Ursus Warszawa
UKS SMS Łódź – Znicz Pruszków
Legia Warszawa – GKS Bełchatów

Kolejka 6. (19-20 września)

Escola Varsovia Warszawa – GKS Bełchatów
Znicz Pruszków – Legia Warszawa
Ursus Warszawa – UKS SMS Łódź
AP Jagiellonia Białystok – MKS Polonia Warszawa

Kolejka 7. (26-27 września)

MKS Polonia Warszawa – Escola Varsovia Warszawa
UKS SMS Łódź – AP Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa – Ursus Warszawa
GKS Bełchatów – Znicz Pruszków

Kolejka 8. (3-4 października)

Escola Varsovia Warszawa – Znicz Pruszków
GKS Bełchatów – Ursus Warszawa
Legia Warszawa – AP Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź – MKS Polonia Warszawa

Kolejka 9. (10-11 października)

UKS SMS Łódź – Escola Varsovia Warszawa
MKS Polonia Warszawa – Legia Warszawa
AP Jagiellonia Białystok – GKS Bełchatów
Ursus Warszawa – Znicz Pruszków

Kolejka 10. (17-18 października)

Escola Varsovia Warszawa – Ursus Warszawa
Znicz Pruszków – AP Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów – MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa – UKS SMS Łódź

Kolejka 11. (24-25 października)

Legia Warszawa – Escola Varsovia Warszawa
UKS SMS Łódź – GKS Bełchatów
MKS Polonia Warszawa – Znicz Pruszków
AP Jagiellonia Białystok – Ursus Warszawa

Kolejka 12. (31 października)

Escola Varsovia Warszawa – AP Jagiellonia Białystok
Ursus Warszawa – MKS Polonia Warszawa
Znicz Pruszków – UKS SMS Łódź
GKS Bełchatów – Legia Warszawa

Kolejka 13. (7-8 listopada)

GKS Bełchatów – Escola Varsovia Warszawa
Legia Warszawa – Znicz Pruszków
UKS SMS Łódź – Ursus Warszawa
MKS Polonia Warszawa – AP Jagiellonia Białystok

Kolejka 14. (14-15 listopada)

Escola Varsovia Warszawa – MKS Polonia Warszawa
AP Jagiellonia Białystok – UKS SMS Łódź
Ursus Warszawa – Legia Warszawa
Znicz Pruszków – GKS Bełchatów