15 06.19 15:44
Nowszy wpisStarszy wpis

LWT: AP Jagiellonia 2005 kończy na drugim miejscu

Zespół AP Jagiellonia z rocznika 2005 przegrał z MOSP Białystok 2:4 w ostatnim meczu Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy. Podopieczni Hermesa i Łukasza Tupalskiego zakończyli rozgrywki na drugim miejscu w tabeli.

– To był bardzo ciekawy mecz, było wiele sytuacji z obu stron i padło aż sześć bramek, choć mogło być ich jeszcze więcej – opowiadał o starciu ze zwycięzcą Ligi Wojewódzkiej trener Hermes.

– Jestem bardzo zadowolony z tego, co dzisiaj zaprezentowaliśmy, choć oczywiście szkoda, że nie udało nam się wygrać. Kończymy sezon na drugim miejscu, strzeliliśmy 45 bramek, tracąc tylko 21, więc można powiedzieć, że zrealizowaliśmy nasz cel, bo graliśmy dużo lepiej niż jesienią. Bardzo cieszę się z postępów naszej drużyny, dziękuję chłopakom za ten rok i gratuluje im dobrego wyniku. Teraz czas na odpoczynek, aby naładować baterie na kolejny sezon – podsumował szkoleniowiec Żółto-Czerwonych.

Liga Wojewódzka Trampkarzy (2004) – 14. kolejka:
AP Jagiellonia Białystok (2005) – MOSP Białystok 2:4

Bramki: Jaroszuk, Wojciechowski.

AP Jagiellonia: Tomkiel, Haraburda, Kruszewski, Skowronek, Kul, Bernatowicz, Żakiewicz (55’ Dyśko), Wojciechowski, Jaroszuk, Wojdakowski, Demiańczuk.