14 04.19 01:09
Nowszy wpisStarszy wpis

LWT: AP Jagiellonia 2005 wygrywa z MŁKS Łomża

Drużyna AP Jagiellonia z rocznika 2005 wygrała na własnym boisku z MŁKS Łomża 5:2 w meczu 4. kolejki Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy.

– To był bardzo trudny mecz przeciwko bardzo silnemu fizycznie, agresywnemu i często faulującemu przeciwnikowi. Przez to mieliśmy sporo problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych. – opowiadał trener Hermes.

– Zespół z Łomży najpierw nie wykorzystał rzutu karnego, ale chwilę później już potrafił skorzystać z naszego błędu w defensywie, dzięki czemu do przerwy prowadził 1:0. Druga połowa była jednak zupełnie inna. Nasza gra zaczęła się układać i do tego byliśmy bardzo skuteczni pod bramką przeciwnika. W ciągu dwunastu minut strzeliliśmy pięć bramek i było po meczu, choć przeciwnik w końcówce zdołał jeszcze zmniejszyć straty po rzucie karnym. Gratuluję zespołowi za reakcję i determinację w tym spotkaniu – podsumował szkoleniowiec Żółto-Czerwonych.

Liga Wojewódzka Trampkarzy (2004) – 4. kolejka:
AP Jagiellonia Białystok (2005) – MŁKS Łomża 5:2 (0:1)

Bramki dla Jagi: Bajko, Supronowicz, Kul, Jaroszuk, Demiańczuk.

AP Jagiellonia: Tomkiel, Baran (76’ Lenczewski), Bajko, Skowronek, Kul (65’ Czarra), Żakiewicz, Gibulski (76’ Kadłubowski), Dyśko (41’ Supronowicz), Jaroszuk (65’ Wiszowaty), Demiańczuk, Wojdakowski (65’ Kuźma).