21 11.19 15:59

U-15: Polska słabsza od Irlandii. Wojdakowski grał od początku

Reprezentacja Polski do lat 15 w drugim towarzyskim meczu z Irlandią w Galway ponownie przegrała z gospodarzami 1:2. Od pierwszych minut w szeregach Biało-Czerwonych wystąpił Damian Wojdakowski z Jagiellonii Białystok.

Skrzydłowy Żółto-Czerwonych, który na co dzień trenuje w drużynie Jagi z rocznika 2005 pod opieką trenerów Hermesa i Łukasza Tupalskiego, grał przez pierwsze pół godziny tego spotkania.

Polacy lepiej zaprezentowali się do przerwy, na którą schodzili prowadząc 1:0. Autorem gola był Marcel Szymański, który zdobył również jedyną bramkę dla Młodych Orłów w przegranym w identycznym stosunku spotkaniu z Irlandczykami w miniony wtorek.

Po zmianie stron Biało-Czerwoni stracili jednak dwie bramki i ostatecznie ten towarzyski dwumecz rozstrzygnęła na swoją korzyść drużyna z Wysp.