24 10.19 09:00

U-15: Polska wygrywa po karnych, 50 minut Wojciechowskiego

Reprezentacja Polski do lat 15 wygrała z USA po rzutach karnych (3:3, k. 6:5) w swoim drugim meczu turnieju UEFA Development, który odbył się w Malborku. 50 minut w tym spotkaniu rozegrał pomocnik Jagiellonii, Oliwier Wojciechowski.

Wojciechowski wyszedł na plac gry w podstawowej jedenastce Biało-Czerwonych i grał do 50. minuty spotkania, gdy zmienił go na boisku Krystian Okoniewski.

W swoim ostatnim meczu turnieju kadra U-15 zmierzy się Islandią (25 października, Nowy Dwór Gdański).

UEFA Development U-15:
Polska – USA 3:3 (2:3), k. 6:5

Bramki: Tomaszewski 11′, Sławiński 14 (k), Okoniewski 70′ (k) – Akalu 5′, 35′ (k), Jenkins 27′.

Polska U-15: Dudziński – Krasuski (50′ Fura), Tomaszewski, Jasiński – Masiak (72′ Janeczek), Jarocha (50′ Wójcik), Wojciechowski (50′ Okoniewski), Mikołajczyk (59′ Niedzielski), Kozdroń (50′ Zięba) – Terlecki, Sławiński.