II Liga Wojewódzka Trampkarzy (C1, 2004) 2018/2019 – grupa 4 (wiosna)

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. AP Jagiellonia II Białystok (2006) 0 0 0-0 0 0 0
2. Gryfik Gródek 0 0 0-0 0 0 0
3. Włókniarz Białystok 0 0 0-0 0 0 0
4. Kolejarz Czeremcha 0 0 0-0 0 0 0
5. Rudnia Zabłudów 0 0 0-0 0 0 0
6. Magnat Juchnowiec Kościelny 0 0 0-0 0 0 0
7. OSiR Hajnówka 0 0 0-0 0 0 0
8. MKS Mielnik 0 0 0-0 0 0 0
9. Orzeł II Siemiatycze 0 0 0-0 0 0 0

 

1. kolejka 6-7.04.2019

AP Jagiellonia II Białystok pauzuje
Gryfik Gródek : Włókniarz Białystok
Kolejarz Czeremcha : Rudnia Zabłudów
Magnat Juchnowiec Kościelny : OSiR Hajnówka
MKS Mielnik : Orzeł II Siemiatycze

 

2. kolejka 13-14.04.2019

Gryfik Gródek : AP Jagiellonia II Białystok
OSiR Hajnówka : MKS Mielnik
Rudnia Zabłudów : Magnat Juchnowiec Kościelny
Włókniarz Białystok : Kolejarz Czeremcha
Orzeł II Siemiatycze pauzuje

 

3. kolejka 20-21.04.2019

Kolejarz Czeremcha : AP Jagiellonia II Białystok
Magnat Juchnowiec Kościelny : Włókniarz Białystok
MKS Mielnik : Rudnia Zabłudów
Orzeł II Siemiatycze : OSiR Hajnówka
Gryfik Gródek pauzuje

 

4. kolejka 27-28.04.2019

Magnat Juchnowiec Kościelny : AP Jagiellonia II Białystok
Rudnia Zabłudów : Orzeł II Siemiatycze
Włókniarz Białystok : MKS Mielnik
Gryfik Gródek : Kolejarz Czeremcha
OSiR Hajnówka pauzuje

 

5. kolejka 4-5.05.2019

AP Jagiellonia II Białystok : MKS Mielnik
Magnat Juchnowiec Kościelny : Gryfik Gródek
Orzeł II Siemiatycze : Włókniarz Białystok
OSiR Hajnówka : Rudnia Zabłudów
Kolejarz Czeremcha pauzuje

 

6. kolejka 11-12.05.2019

AP Jagiellonia II Białystok : Orzeł II Siemiatycze
Włókniarz Białystok : OSiR Hajnówka
Gryfik Gródek : MKS Mielnik
Kolejarz Czeremcha : Magnat Juchnowiec Kościelny
Rudnia Zabłudów pauzuje

 

7. kolejka 18-19.05.2019

AP Jagiellonia II Białystok : OSiR Hajnówka
MKS Mielnik : Kolejarz Czeremcha
Orzeł II Siemiatycze : Gryfik Gródek
Rudnia Zabłudów : Włókniarz Białystok
Magnat Juchnowiec Kościelny pauzuje

 

8. kolejka 25-26.05.2019

AP Jagiellonia II Białystok : Rudnia Zabłudów
Gryfik Gródek : OSiR Hajnówka
Kolejarz Czeremcha : Orzeł II Siemiatycze
Magnat Juchnowiec Kościelny : MKS Mielnik
Włókniarz Białystok pauzuje

 

9. kolejka 1-2.06.2019

AP Jagiellonia II Białystok : Włókniarz Białystok
Orzeł II Siemiatycze : Magnat Juchnowiec Kościelny
OSiR Hajnówka : Kolejarz Czeremcha
Rudnia Zabłudów : Gryfik Gródek
MKS Mielnik pauzuje

 

______________________________________________________
 

II Liga Wojewódzka Trampkarzy (C1, 2004) 2018/2019 – grupa 4 (jesień)

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. F MOSP II Białystok 9 27 68-1 9 0 0
2. Gryfik Gródek 9 24 66-8 8 0 1
3. Włókniarz Białystok 9 21 49-10 7 0 2
4. AP Jagiellonia II Białystok (2006) 9 18 59-17 6 0 3
5. Rudnia Zabłudów 9 15 21-36 4 0 5
6. Kolejarz Czeremcha 9 9 12-46 3 0 6
7. Magnat Juchnowiec Kościelny 9 9 16-37 3 0 6
8. OSiR Hajnówka 9 6 21-46 2 0 7
9. Orzeł II Siemiatycze 9 6 11-71 2 0 7
10. MKS Mielnik 9 0 1-52 0 0 9

 

1. kolejka – 1-2.09.2018

Włókniarz Białystok 3 : 1 AP Jagiellonia II Białystok
Rudnia Zabłudów 0 : 7 F MOSP II Białystok
OSiR Hajnówka 2 : 9 Gryfik Gródek
Orzeł II Siemiatycze 5 : 0 Kolejarz Czeremcha
MKS Mielnik 0 : 4 Magnat Juchnowiec Kościelny

 

2. kolejka – 8-9.09.2018

AP Jagiellonia II Białystok 7 : 0 Magnat Juchnowiec Kościelny
Kolejarz Czeremcha 3 : 0 MKS Mielnik
Gryfik Gródek 17 : 1 Orzeł II Siemiatycze
F MOSP II Białystok 13 : 0 OSiR Hajnówka
Włókniarz Białystok 7 : 0 Rudnia Zabłudów

 

3. kolejka – 15-16.09.2018

Rudnia Zabłudów 0 : 10 AP Jagiellonia II Białystok
OSiR Hajnówka 0 : 7 Włókniarz Białystok
Orzeł II Siemiatycze 1 : 13 F MOSP II Białystok
MKS Mielnik : Gryfik Gródek
Magnat Juchnowiec Kościelny 1 : 2 Kolejarz Czeremcha

 

4. kolejka – 22-23.09.2018

Kolejarz Czeremcha 0 : 7 AP Jagiellonia II Białystok
Gryfik Gródek 7 : 0 Magnat Juchnowiec Kościelny
F MOSP II Białystok 11 : 0 MKS Mielnik
Włókniarz Białystok 12 : 0 Orzeł II Siemiatycze
Rudnia Zabłudów 3 : 1 OSiR Hajnówka

 

5. kolejka – 29-30.09.2018

OSiR Hajnówka 3 : 7 AP Jagiellonia II Białystok
Orzeł II Siemiatycze 1 : 3 Rudnia Zabłudów
MKS Mielnik 0 : 4 Włókniarz Białystok
Magnat Juchnowiec Kościelny 0 : 12 F MOSP II Białystok
Kolejarz Czeremcha 0 : 14 Gryfik Gródek

 

6. kolejka – 6-7.10.2018

AP Jagiellonia II Białystok 0 : 4 Gryfik Gródek
F MOSP II Białystok 3 : 0 Kolejarz Czeremcha
Włókniarz Białystok 6 : 1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Rudnia Zabłudów 5 : 0 MKS Mielnik
OSiR Hajnówka 8 : 0 Orzeł II Siemiatycze

 

7. kolejka – 13-14.10.2018

Orzeł II Siemiatycze 0 : 13 AP Jagiellonia II Białystok
MKS Mielnik 0 : 5 OSiR Hajnówka
Magnat Juchnowiec Kościelny 1 : 3 Rudnia Zabłudów
Kolejarz Czeremcha 2 : 8 Włókniarz Białystok
Gryfik Gródek 0 : 2 F MOSP II Białystok

 

8. kolejka – 2-21.10.2018

AP Jagiellonia II Białystok 0 : 6 F MOSP II Białystok
Włókniarz Białystok 2 : 5 Gryfik Gródek
Rudnia Zabłudów 6 : 2 Kolejarz Czeremcha
OSiR Hajnówka 0 : 4 Magnat Juchnowiec
Orzeł II Siemiatycze 3 : 0 MKS Mielnik

 

9. kolejka – 27-28.10.2018

MKS Mielnik 1 : 14 AP Jagiellonia II Białystok
Magnat Juchnowiec Kościelny 5 : 0 Orzeł II Siemiatycze
Kolejarz Czeremcha 3 : 2 OSiR Hajnówka
Gryfik Gródek 7 : 1 Rudnia Zabłudów
F MOSP II Białystok 1 : 0 Włókniarz Białystok