Liga wojewódzka młodzików (D1, 2005), wiosna 2017/18

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. MOSP Białystok 7 21 19-3 7 0 0
2. AP Talent II Białystok 8 12 9-5 3 3 2
3. AP Jagiellonia Białystok (2006) 6 8 6-5 2 2 2
4. AP Wigry II Suwałki 6 8 5-10 2 2 2
5. MŁKS Łomża 7 4 1-12 0 4 3
6. F MOSP Białystok 6 1 1-6 0 1 5

 

1. kolejka 7-8.04.2018

MOSP Białystok 2 : 0 AP Jagiellonia Białystok
MŁKS Łomża 0 : 0 AP Talent II Białystok
F MOSP Białystok 0 : 1 AP Wigry II Suwałki

 

2. kolejka 14-15.04.2018

AP Jagiellonia Białystok 3 : 1 AP Wigry II Suwałki
AP Talent II Białystok 1 : 0 F MOSP Białystok
MOSP Białystok 1 : 0 MŁKS Łomża

 

3. kolejka 21-22.04.2018

MŁKS Łomża 0 : 0 AP Jagiellonia Białystok
F MOSP Białystok 1 : 2 MOSP Białystok
AP Wigry II Suwałki 1 : 1 AP Talent II Białystok

 

4. kolejka 28-29.04.2018

AP Jagiellonia Białystok 0 : 0 AP Talent II Białystok
MOSP Białystok 5 : 0 AP Wigry II Suwałki
MŁKS Łomża 0 : 0 F MOSP Białystok

 

5. kolejka 5-6.05.2018

F MOSP Białystok : AP Jagiellonia Białystok
AP Wigry II Suwałki 1 : 1 MŁKS Łomża
AP Talent II Białystok 1 : 2 MOSP Białystok

 

6. kolejka 12-13.05.2018

AP Jagiellonia Białystok 1 : 2 MOSP Białystok
AP Talent II Białystok 5 : 0 MŁKS Łomża
AP Wigry II Suwałki 1 : 0 F MOSP Białystok

 

7. kolejka 19-20.05.2018

AP Wigry II Suwałki : AP Jagiellonia Białystok
F MOSP Białystok 0 : 1 AP Talent II Białystok
MŁKS Łomża 0 : 5 MOSP Białystok

 

8. kolejka 26-27.05.2018

AP Jagiellonia Białystok : MŁKS Łomża
MOSP Białystok : F MOSP Białystok
AP Talent II Białystok : AP Wigry II Suwałki

 

9. kolejka 2-3.06.2018

AP Talent II Białystok 0 : 2 AP Jagiellonia Białystok
AP Wigry II Suwałki : MOSP Białystok
F MOSP Białystok : MŁKS Łomża

 

10. kolejka 9-10.06.2018

AP Jagiellonia Białystok : F MOSP Białystok
MŁKS Łomża : AP Wigry II Suwałki
MOSP Białystok : AP Talent II Białystok

 
___________________________________________________________________

II liga wojewódzka młodzików (D1, 2005), jesień 2017/18 – grupa 3

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. AP Jagiellonia Białystok (2006) 8 24 42-0 8 0 0
2. MŁKS Łomża 8 21 34-3 7 0 1
3. F MOSP III Białystok 8 15 25-9 5 0 3
4. Wissa Szczuczyn 8 15 15-11 5 0 3
5. Olimpia Zambrów 8 13 19-18 4 1 3
6. Warmia Grajewo 8 8 9-17 2 2 4
7. MOSiR Grajewo 8 7 21-20 2 1 5
8. Jastrząb Knyszyn 8 3 6-46 1 0 7
9. Forty Piątnica 8 0 4-51 0 0 8

 

1. kolejka 2-3.09.2017

Wissa Szczuczyn 0 : 6 AP Jagiellonia Białystok
Olimpia Zambrów 5 : 0 Jastrząb Knyszyn
Warmia Grajewo 0 : 2 F MOSP III Białystok
MOSiR Grajewo 0 : 4 MŁKS Łomża
Forty Piątnica : pauzuje

 

2. kolejka 9-10.09.2017

AP Jagiellonia Białystok 2 : 0 MŁKS Łomża
Wissa Szczuczyn 2 : 0 Warmia Grajewo
Forty Piątnica 0 : 5 Olimpia Zambrów
Jastrząb Knyszyn 2 : 3 MOSiR Grajewo
F MOSP III Białystok : pauzuje

 

3. kolejka 16-17.09.2017

Warmia Grajewo 0 : 5 AP Jagiellonia Białystok
Olimpia Zambrów 4 : 1 F MOSP III Białystok
MOSiR Grajewo 14 : 0 Forty Piątnica
MŁKS Łomża 11 : 0 Jastrząb Knyszyn
Wissa Szczuczyn : pauzuje

 

4. kolejka 23-24.09.2017

AP Jagiellonia Białystok 10 : 0 Jastrząb Knyszyn
Wissa Szczuczyn 1 : 0 Olimpia Zambrów
F MOSP III Białystok 7 : 0 MOSiR Grajewo
Forty Piątnica 0 : 11 MŁKS Łomża
Warmia Grajewo : pauzuje

 

5. kolejka 30.09-1.10.2017

AP Jagiellonia Białystok : pauzuje
Jastrząb Knyszyn 2 : 1 Forty Piątnica
Olimpia Zambrów 1 : 1 Warmia Grajewo
MOSiR Grajewo 0 : 1 Wissa Szczuczyn
MŁKS Łomża 1 : 0 F MOSP III Białystok

 

6. kolejka 7-8.10.2017

AP Jagiellonia Białystok 6 : 0 Forty Piątnica
Warmia Grajewo 1 : 1 MOSiR Grajewo
Wissa Szczuczyn 0 : 2 MŁKS Łomża
F MOSP III Białystok 7 : 0 Jastrząb Knyszyn
Olimpia Zambrów : pauzuje

 

7. kolejka 14-15.10.2017

Olimpia Zambrów 0 : 11 AP Jagiellonia Białystok
Jastrząb Knyszyn 0 : 4 Wissa Szczuczyn
Forty Piątnica 3 : 5 F MOSP III Białystok
MŁKS Łomża 4 : 1 Warmia Grajewo
MOSiR Grajewo : pauzuje

 

8. kolejka 21-22.10.2017

AP Jagiellonia Białystok 1 : 0 F MOSP III Białystok
Olimpia Zambrów 4 : 3 MOSiR Grajewo
Warmia Grajewo 5 : 2 Jastrząb Knyszyn
Wissa Szczuczyn 7 : 0 Forty Piątnica
MŁKS Łomża : pauzuje

 

9. kolejka 28-29.10.2017

MOSiR Grajewo 0 : 1 AP Jagiellonia Białystok
Forty Piątnica 0 : 1 Warmia Grajewo
MŁKS Łomża 1 : 0 Olimpia Zambrów
F MOSP III Białystok 3 : 0 Wissa Szczuczyn
Jastrząb Knyszyn : pauzuje