II Liga Wojewódzka Trampkarzy (C1, 2004) 2018/2019 – grupa 4 (jesień)

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. AP Jagiellonia II Białystok (2006) 0 0 0-0 0 0 0
2. MKS Mielnik 0 0 0-0 0 0 0
3. Magnat Juchnowiec Kościelny 0 0 0-0 0 0 0
4. Gryfik Gródek 0 0 0-0 0 0 0
5. F MOSP II Białystok 0 0 0-0 0 0 0
6. Włókniarz Białystok 0 0 0-0 0 0 0
7. OSiR Hajnówka 0 0 0-0 0 0 0
8. Rudnia Zabłudów 0 0 0-0 0 0 0
9. Orzeł II Siemiatycze 0 0 0-0 0 0 0
10. Kolejarz Czeremcha 0 0 0-0 0 0 0

 

1. kolejka – 1-2.09.2018

Włókniarz Białystok : AP Jagiellonia II Białystok
Rudnia Zabłudów : F MOSP II Białystok
OSiR Hajnówka : Gryfik Gródek
Orzeł II Siemiatycze : Kolejarz Czeremcha
MKS Mielnik : Magnat Juchnowiec Kościelny

 

2. kolejka – 8-9.09.2018

AP Jagiellonia II Białystok : Magnat Juchnowiec Kościelny
Kolejarz Czeremcha : MKS Mielnik
Gryfik Gródek : Orzeł II Siemiatycze
F MOSP II Białystok : OSiR Hajnówka
Włókniarz Białystok : Rudnia Zabłudów

 

3. kolejka – 15-16.09.2018

Rudnia Zabłudów : AP Jagiellonia II Białystok
OSiR Hajnówka : Włókniarz Białystok
Orzeł II Siemiatycze : F MOSP II Białystok
MKS Mielnik : Gryfik Gródek
Magnat Juchnowiec Kościelny : Kolejarz Czeremcha

 

4. kolejka – 22-23.09.2018

AP Jagiellonia II Białystok : Kolejarz Czeremcha
Gryfik Gródek : Magnat Juchnowiec Kościelny
F MOSP II Białystok : MKS Mielnik
Włókniarz Białystok : Orzeł II Siemiatycze
Rudnia Zabłudów : OSiR Hajnówka

 

5. kolejka – 29-30.09.2018

OSiR Hajnówka : AP Jagiellonia II Białystok
Orzeł II Siemiatycze : Rudnia Zabłudów
MKS Mielnik : Włókniarz Białystok
Magnat Juchnowiec Kościelny : F MOSP II Białystok
Kolejarz Czeremcha : Gryfik Gródek

 

6. kolejka – 6-7.10.2018

AP Jagiellonia II Białystok : Gryfik Gródek
F MOSP II Białystok : Kolejarz Czeremcha
Włókniarz Białystok : Magnat Juchnowiec Kościelny
Rudnia Zabłudów : MKS Mielnik
OSiR Hajnówka : Orzeł II Siemiatycze

 

7. kolejka – 13-14.10.2018

Orzeł II Siemiatycze : AP Jagiellonia II Białystok
MKS Mielnik : OSiR Hajnówka
Magnat Juchnowiec Kościelny : Rudnia Zabłudów
Kolejarz Czeremcha : Włókniarz Białystok
Gryfik Gródek : F MOSP II Białystok

 

8. kolejka – 2-21.10.2018

AP Jagiellonia II Białystok : F MOSP II Białystok
Włókniarz Białystok : Gryfik Gródek
Rudnia Zabłudów : Kolejarz Czeremcha
OSiR Hajnówka : Magnat Juchnowiec
Orzeł II Siemiatycze : MKS Mielnik

 

9. kolejka – 27-28.10.2018

MKS Mielnik : AP Jagiellonia II Białystok
Magnat Juchnowiec Kościelny : Orzeł II Siemiatycze
Kolejarz Czeremcha : OSiR Hajnówka
Gryfik Gródek : Rudnia Zabłudów
F MOSP II Białystok : Włókniarz Białystok