12 10.19 20:34
Nowszy wpisStarszy wpis

LWT: AP Jagiellonia 2006 lepsza od Orła

Drużyna AP Jagiellonia z rocznika 2006 wygrała z Orłem Kolno 2:1 w sobotnim spotkaniu 10. kolejki Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy. Gole dla Żółto-Czerwonych strzelili Patryk Drygiel i Eryk Kozłowski.

– Zaczęliśmy mecz bardzo dobrze. Zdominowaliśmy rywala i to przyniosło nam dwa gole po bardzo ładnych akcjach. Szybko zdobyte gole pozwoliły nam na swobodną grę, a brakowało w zasadzie tylko wykończenia kolejnych akcji i zdobycia trzeciego gola, który w mojej opinii by zamknął ten mecz – opowiadał trener Przemysław Papiernik.

– Tak się nie stało i w drugiej połowie po błędzie w wyprowadzeniu piłki straciliśmy gola. Przy naszym sposobie budowania akcji od tyłu taki błąd na tym etapie czasem może się przytrafić. Moi zawodnicy wręcz mają nakaz takiej gry przy dużym ryzyku, gdzie w zasadzie nasz bramkarz jest pierwszym rozgrywającym, a mały błąd może dać przeciwnikowi łatwą okazję do zdobycia bramki. Po stracie gola próbowaliśmy podwyższyć wynik, ale byliśmy nieskuteczni pod bramką przeciwnika. Uważam jednak, że nasze zwycięstwo było w pełni zasłużone. Gratuluję chłopakom kolejnej wygranej – podsumował opiekun Żółto-Czerwonych.

Liga Wojewódzka Trampkarzy (2005) – 9. kolejka:
AP Jagiellonia Białystok (2006) – Orzeł Kolno 2:1 (2:0)

Bramki dla Jagi: Drygiel, Kozłowski

AP Jagiellonia: Piekutowski, Kondraciuk, Kulik (55′ Woźniel), Rusiłowicz (41′ Wasilewski), Czajkowski, Wasiluk, Kondraciuk, Kozłowski, Cholewa (62′ Kuźma), Chilmon (64′ Sawicki), Mazurek (59′ Andruszkiewicz), Drygiel.