29 09.19 02:30
Nowszy wpisStarszy wpis

LWT: AP Jagiellonia 2006 lepsza od Wigier

Drużyna AP Jagiellonia z rocznika 2006 wygrała z Wigrami Suwałki 2:1 w meczu 8. kolejki Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy. Oba gole dla podopiecznych Przemysława Papiernika i Macieja Leśniewskiego strzelił Karol Chilmon.

– Gratuluję chłopakom zwycięstwa. Pierwszy mecz, który przegraliśmy w Suwałkach, mocno w nas siedział i było widać od początku meczu po chłopcach, że są żądni rewanżu – opowiadał trener Przemysław Papiernik.

– Pierwsza połowa to duża dojrzałość w naszej grze. Mogę powiedzieć, że w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Graliśmy szybko, z pomysłem i wysoko odbieraliśmy piłkę. To było takie granie, do jakiego dążymy, i uważam, że są jeszcze w tym spore rezerwy – kontynuował szkoleniowiec Żółto-Czerwonych.

– Druga połowa z kolei wyglądała inaczej ze względu na to, że Maks dostał w konsekwencji dwóch żółtych czerwona kartkę i w tym momencie Wigry dostały wiatru w żagle. W zasadzie od początku sezonu nie mieliśmy takiej sytuacji, że zostaliśmy trochę zmuszeni do innej obrony, ale zespół w tej sytuacji się odnalazł bardzo dobrze i w zasadzie Wigry nie stworzyły jakieś dogodnej okazji bramkowej – podsumował opiekun młodych Jagiellończyków.

Liga Wojewódzka Trampkarzy (2005) – 8. kolejka:
AP Jagiellonia Białystok (2006) – Wigry Suwałki 2:1 (2:1)

Bramki: Chilmon x2

AP Jagiellonia: Piekutowski, Haraburda, Rusiłowicz, Woźniel, Wasiluk (41′ Kondraciuk), Kozłowski, Cholewa, Drygiel, Czajkowski (58′ Pankiewicz), Wasilewski (41′ Nieciecki), Chilmon.