6 10.19 17:21
Nowszy wpisStarszy wpis

LWT: AP Jagiellonia 2006 ponownie zwycięska

Drużyna AP Jagiellonia z rocznika 2006 odniosła kolejne zwycięstwo w Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy. Podopieczni Przemysława Papiernika i Macieja Leśniewskiego pokonali na wyjeździe MŁKS Łomża 1:0.

– Odnieśliśmy dzisiaj zwycięstwo ale o tym trzeba jak najszybciej zapomnieć. Gra nam się dzisiaj nie układała. O ile przy budowaniu akcji było jeszcze ok, to już kiedy piłka była w strefie ataku, graliśmy bardzo schematycznie. Brakowało odpowiedniego ruchu, pomysłu, zaskoczenia – opowiadał trener Przemysław Papiernik.

– Czasem tak jest, że gra się nie układa i tak było dzisiaj. Bramka padła po bezpośrednim rzucie wolnym z około 20 metrów. Oczywiście, mieliśmy przewagę, ale niewiele z tego wynikało. Takie mecze trzeba też umieć zwyciężać i tak było dzisiaj. Trzeba też docenić rywala, który był dobrze zorganizowany w obronie – podsumował opiekun Żółto-Czerwonych.

Liga Wojewódzka Trampkarzy (2005) – 9. kolejka:
MŁKS Łomża – AP Jagiellonia Białystok (2006) 0:1

Gol: Drygiel

Skład: Suchocki, Haraburda, Rusiłowicz, Woźniel, Czajkowski, Kozłowski, Drygiel, Wiszowaty (26′ Wasilewski), Nieciecki (24′ Siemieniuk), Andruszkiewicz (41′ Pankiewicz), Mazurek (65′ Kulik).