12 09.19 13:34
Nowszy wpisStarszy wpis

LWT: AP Jagiellonia 2006 przegrała z faworytem

Zespół AP Jagiellonia Białystok z rocznika 2006 przegrał na wyjeździe z MOSP Białystok 0:3 w środowym spotkaniu piątej kolejki Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy.

– Po meczu powiedziałem chłopaków, że ja jestem zadowolony, oczywiście nie z wyniku, ale ze sposobu gry. Przegraliśmy dzisiajm ponieważ przy straconych bramkach przeciwnik wykorzystał swoją siłę fizyczną. Grając atakiem pozycyjnym w zasadzie przez większość spotkania, są momenty meczu, gdy przy stracie piłki z zespołem silnym fizycznie może nam czasami zabraknąć dosłownie pół stopy do przerwania akcji, choć w zasadzie my w większości skupiamy się na grze w ataku, bo nie mamy czego tu mamy bronić. Cieszy mnie gra moich zawodników. Dzisiaj pokazaliśmy po raz kolejny, że potrafimy grać atakiem kombinacyjnym i stwarzać sytuacje bramkowe. Paradoksalnie traciliśmy gole w momentach, kiedy na boisku uzyskiwaliśmy przewagę. To była dla nas kolejna cenna lekcja – podsumował trener Przemysław Papiernik.

Liga Wojewódzka Trampkarzy (2005) – 5. kolejka:
MOSP Białystok – AP Jagiellonia Białystok (2006) 3:0

AP Jagiellonia: Piekutowski, Haraburda (41′ Kondraciuk), Rusiłowicz, Wasiluk, Czajkowski (62′ Wasilewski), Cholewa, Kozłowski (58′ Siemieniuk), Drygiel, Chilmon, Mazurek (58′ Pankiewicz), Wiszowaty (58′ Nieciecki).