4 11.19 08:52
Nowszy wpisStarszy wpis

LWT: AP Jagiellonia 2006 skończy na drugim miejscu

Zespół AP Jagiellonia Białystok z rocznika 2006 zremisował z AP Talent Białystok 2:2 w niedzielnym meczu 13. kolejki Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy. W ten sposób stało się jasne, że podopieczni Przemysława Papiernika i Maciej Leśniewskiego zajmą drugie miejsce w jesiennych rozgrywkach.

– Mecz nie zakończył się dla nas pozytywnie, jeśli chodzi o wynik. Goniliśmy wynik przez całe spotkanie i to nam się udało trzy minuty przed końcem meczu. Niestety, w samej końcówce sprokurowaliśmy na własne życzenie rzut karny i przeciwnik doprowadził do wyrównania – opowiadał trener Przemysław Papiernik.

– To był mecz, w którym raziliśmy bardzo duża nieskutecznością pod bramką przeciwnika. Rywale grali bardzo mocno cofnięci, zmusili nas do gry atakiem pozycyjnym i robiliśmy to całkiem dobrze. W wielu dobrych akcjach brakowało nam wykończenia. Przeciwnik oddał jeden celny strzał z rzutu karnego i paradoksalnie strzelił dwa gole, bo pierwsza bramkę stracilismy po kuriozalnym trafieniu samobójczym. Na pewno musimy poprawić finalizację naszych akcji. Została nam już tylko ostatnia kolejka ligowa, po której zaczniemy szereg meczów oraz turniejów towarzyskich – podsumował szkoleniowiec Żółto-Czerwonych.

Liga Wojewódzka Trampkarzy (2005) – 13. kolejka:
AP Talent Białystok – AP Jagiellonia Białystok (2006) 2:2 (1:0)

Gole dla Jagi: Drygiel, Chilmon.

AP Jagiellonia: Suchocki (41′ Piekutowski), Kulik (41′ Haraburda), Rusiłowicz, Wasiluk (58′ Siemieniuk), Kondraciuk (41′ Pankiewicz), Wasilewski (Czajkowski), Drygiel, Kozłowski (41′ Jaroszuk), Cholewa, Chilmon, Mazurek (56′ Andruszkiewicz).