26 10.19 17:40
Nowszy wpisStarszy wpis

LWT: AP Jagiellonia 2006 zwycięża w meczu na szczycie

Drużyna AP Jagiellonia Białystok z rocznika 2006 wygrała przy Elewatorskiej z MOSP Białystok 1:0 w meczu na szczycie Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy. Jedynego gola dla podopiecznych Przemysława Papiernika i Macieja Leśniewskiego strzelił Patryk Drygiel.

– Przed meczem powiedziałem chłopakom, że mimo silnego przeciwnika stać na rozegranie dobrego meczu i zwycięstwo w takim meczu. Od początku spotkania było widać, że bardzo w to wierzyli i przekładali to na dobrą grę. Pierwsza połowa była wyrównana i remis był wynikiem sprawiedliwym do przerwy, choć to MOSP miał lepszą okazję do strzelenia gola – opowiadał trener Przemysław Papiernik.

– Natomiast w drugiej połowie staliśmy się bardziej konkretni pod bramką rywala i po jednej z naszych dobrych akcji Patryk Drygiel pokonał bramkarza gości, chwilę po tym, jak pięknym „szczupakiem” popisał się Armin Wasiluk. Pod koniec spotkania goście uzyskali lekką przewagę, ale dobra gra obronna całego zespołu sprawiła, iż przeciwnik nie zdołał stworzyć okazji do wyrównania. Cieszy zwycięstwo tym bardziej, że graliśmy dobrze w piłkę – podsumował szkoleniowiec Żółto-Czerwonych.

Liga Wojewódzka Trampkarzy (2005) – 12. kolejka:
AP Jagiellonia Białystok (2006) – MOSP Białystok 1:0 (0:0)

Gol: Drygiel 50′

AP Jagiellonia: Piekutowski, Haraburda (53′ Kulik), Wasiluk, Rusiłowicz, Pankiewicz, Mazurek (53′ Andruszkiewicz), Kozłowski, Cholewa (70′ Siemieniuk), Drygiel (62′ Sawicki), Wasilewski (60′ Kondraciuk).