22 10.19 08:40
Nowszy wpisStarszy wpis

LWM: AP Jagiellonia 2007 na zwycięskiej ścieżce

Minęło dziesięć kolejek, a drużyna AP Jagiellonia z rocznika 2007 wciąż może się pochwalić kompletem zwycięstw w Lidze Wojewódzkiej Młodzików. Oto, jak poszło podopiecznym Rafała Muczyńskiego i Andrzeja Kurzyny w ostatnich spotkaniach.

– W ostatnim czasie na pewno cieszy to, że gramy pewniej i lepiej w defensywie, co przekłada się na mniejszą liczbę straconych bramek. Z drugiej strony poprawiliśmy też skuteczność w ataku. Pracujemy nad szybszym rozegraniem piłki, szczególnie w strefie środkowej oraz pokazywaniu się do gry. Bardzo fajnie wyglądało to w ostatnich dwóch meczach – w Suwałkach i z Talentem w niedzielę. Rywalizacja o miejsce w składzie bardzo pozytywnie wpłynęła na chłopaków, przez co rozwijają się oni w szybszym tempie – podsumował trener Rafał Muczyński.

7. kolejka:
AP Junior Białystok  – AP Jagiellonia Białystok (2007) 0:3 (0:1)   

Bramki: Jaroszuk 2, Lange

Skład: Bobier, Kuczyński, Czajkowski, Danilewicz, Jaroszuk, Kobeszko, Pietuszewski, Tupalski, Wasilczyk, Dyśko, Kożuchowski, Lange, Skłodowski, Sokołowski, Szarkowski.

8. kolejka:
AP Jagiellonia Białystok – F MOSP Białystok 10:1 (6:0)

Bramki: Pietuszewski x3, Jaroszuk x2, Kuczyński, Kobeszko, Piasecki, Hołownia, Niemancewicz

Skład: Kożuchowski, Czajkowski, Kuczyński, Jaroszuk, Tupalski, Bołtuć, Korecki, Lange, Pietuszewski, Skłodowski, Niemancewicz, Piasecki, Wysocki, Kobeszko, Hołownia.

9. kolejka:
AP Wigry Suwałki – AP Jagiellonia Białystok 0:10 (0:4)

Bramki: Pietuszewski x2, Kobeszko x2, Jaroszuk, Korecki, Lange, Bołtuć, Niemancewicz, gol samobójczy.

Skład: Bobier, Czajkowski, Lange, Kuczyński, Wasilczyk, Skłodowski, Tupalski, Kobeszko, Jaroszuk, Niemancewicz, Pietuszewski, Korecki, Bołtuć, Szarkowski.

10. kolejka:
AP Jagiellonia Białystok – AP Talent Białystok 7:0 (3:0)

Bramki: Pietuszewski x2, Lange, Bołtuć, Skłodowski, Wasilczyk

Skład: Bobier, Kożuchowski, Czajkowski, Dyśko, Danilewicz, Kobeszko, Skłodowski, Tupalski, Bołtuć, Wasilczyk, Gryszko, Pietuszewski, Korecki, Lange, Kuczyński.