8 10.18 14:29
Nowszy wpisStarszy wpis

LWM: AP Jagiellonia 2007 pokonała lidera

Drużyna AP Jagiellonia z rocznika 2007 wygrała z AP Talent II Białystok 1:0 w meczu 6. kolejki Ligi Wojewódzkiej Młodzików. Jedynego gola w starciu z liderem strzelił dla Żółto-Czerwonych Oskar Pietuszewski.

– Był to nasz zdecydowanie najlepszy występ w lidze. Chłopcy bardzo dobrze rozpoczęli mecz, przez co nabrali dużo pewności siebie. Przez większą część spotkania graliśmy uważnie z tyłu, podczas gdy z przodu szukaliśmy podań prostopadłych i po trzech takich podaniach nasi zawodnicy znajdywali się sam na sam z bramkarzem rywala – opowiadał trener Rafał Muczyński.

– Jedną z takich sytuacji udało się zamienić na gola, którego autorem był Oskar Pietuszewski. Świetnym podaniem przy bramce popisał się kapitan naszego zespołu, Jakub Jaroszuk, który tego dnia był wiodącą postacią na placu gry. Gratuluję zawodnikom wygranej oraz dobrej postawy. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach zagramy na równie wysokim poziomie – podsumował szkoleniowiec Żółto-Czerwonych.

Liga Wojewódzka Młodzików (2006) – 6. kolejka:
AP Jagiellonia Białystok (2007) – AP Talent II Białystok 1:0

Bramka: Pietuszewski.

AP Jagiellonia: Kożuchowski – Kuczyński, Sokołowski, Danilewicz, Szarkowski, Jaroszuk, Siemieńczuk, Bołtuć, Pietuszewski oraz Bobier, Czajkowski, Hołownia, Korecki, Lange, Tupalski.