Liga Wojewódzka Młodzików (D1, 2007) 2019/2020 (jesień)

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. AP Jagiellonia Białystok (2007) 12 36 83-7 12 0 0
2. MOSP Białystok 12 28 33-17 9 1 2
3. Wigry Suwałki 12 27 41-11 9 0 3
4. Junior Białystok 12 24 38-12 8 0 4
5. AP Jagiellonia II Białystok (2008) 12 21 18-17 7 0 5
6. MŁKS Łomża 12 20 31-21 6 2 4
7. Orzeł Kolno 12 15 21-14 4 3 5
8. Olimpia Zambrów 12 15 29-39 5 1 6
9. AP Talent Białystok 12 14 14-22 4 2 6
10. KS Wasilków 12 10 8-21 3 1 8
11. AP Wigry Suwałki 12 8 9-33 2 2 8
12. Ruch Wysokie Mazowieckie 12 7 6-59 2 1 9
13. MOSP Białystok 12 3 7-65 1 0 11

 

1. kolejka 24-25.08.2019

Ruch Wysokie Mazowieckie 0 : 14 AP Jagiellonia Białystok
Orzeł Kolno 3 : 0 AP Jagiellonia II Białystok
Olimpia Zambrów 3 : 1 AP Talent Białystok
MOSP Białystok 7 : 0 AP Wigry Suwałki
MŁKS Łomża 13 : 0 F MOSP Białystok
KS Wasilków 2 : 1 Junior Białystok
Wigry Suwałki pauzuje

 

2. kolejka 31.08-01.09.2019

AP Jagiellonia Białystok 3 : 1 Orzeł Kolno
AP Jagiellonia II Białystok 4 : 0 Olimpia Zambrów
Wigry Suwałki 11 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
F MOSP Białystok 1 : 2 KS Wasilków
AP Wigry Suwałki 0 : 4 MŁKS Łomża
AP Talent Białystok 1 : 1 MOSP Białystok
Junior Białystok pauzuje

 

3. kolejka 07-08.09.2019

Olimpia Zambrów 2 : 7 AP Jagiellonia Białystok
MOSP Białystok 2 : 0 AP Jagiellonia II Białystok
MŁKS Łomża 2 : 0 AP Talent Białystok
Orzeł Kolno 0 : 1 Wigry Suwałki
KS Wasilków 0 : 0 AP Wigry Suwałki
Junior Białystok 6 : 0 F MOSP Białystok
Ruch Wysokie Mazowieckie pauzuje

 

4. kolejka 11.09.2019

AP Jagiellonia Białystok 10 : 0 MOSP Białystok
AP Jagiellonia II Białystok 1 : 2 MŁKS Łomża
Wigry Suwałki 4 : 0 Olimpia Zambrów
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 : 4 Orzeł Kolno
AP Wigry Suwałki 0 : 2 Junior Białystok
AP Talent Białystok 2 : 1 KS Wasilków
F MOSP Białystok pauzuje

 

5. kolejka 14-15.09.2019

MŁKS Łomża 1 : 6 AP Jagiellonia Białystok
KS Wasilków 0 : 2 AP Jagiellonia II Białystok
Junior Białystok 1 : 2 AP Talent Białystok
F MOSP Białystok 2 : 3 AP Wigry Suwałki
MOSP Białystok 2 : 1 Wigry Suwałki
Olimpia Zambrów 7 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Orzeł Kolno pauzuje

 

6. kolejka 21-22.09.2019

AP Jagiellonia Białystok 3 : 0 KS Wasilków
AP Jagiellonia II Białystok 0 : 3 Junior Białystok
AP Talent Białystok 4 : 1 F MOSP Białystok
Wigry Suwałki 7 : 0 MŁKS Łomża
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 5 MOSP Białystok
Orzeł Kolno 3 : 2 Olimpia Zambrów
AP Wigry Suwałki pauzuje

 

7. kolejka 28-29.09.2019

Junior Białystok 0 : 3 AP Jagiellonia Białystok
F MOSP Białystok 0 : 3 AP Jagiellonia II Białystok
AP Wigry Suwałki 3 : 0 (wo, 2:2) AP Talent Białystok
KS Wasilków 0 : 3 Wigry Suwałki
MŁKS Łomża 0 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
MOSP Białystok 3 : 0 Orzeł Kolno
Olimpia Zambrów pauzuje

 

8. kolejka 05-06.10.2019

AP Jagiellonia Białystok 10 : 1 F MOSP Białystok
AP Jagiellonia II Białystok 1 : 0 AP Wigry Suwałki
Wigry Suwałki 3 : 2 Junior Białystok
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 0 KS Wasilków
Orzeł Kolno 1 : 1 MŁKS Łomża
Olimpia Zambrów 1 : 3 MOSP Białystok
AP Talent Białystok pauzuje

 

9. kolejka 12-13.10.2019

AP Wigry Suwałki 0 : 10 AP Jagiellonia Białystok
AP Talent Białystok 0 : 1 AP Jagiellonia II Białystok
F MOSP Białystok 1 : 5 Wigry Suwałki
Junior Białystok 8 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków 2 : 1 Orzeł Kolno
MŁKS Łomża 6 : 0 Olimpia Zambrów
MOSP Białystok pauzuje

 

10. kolejka 19-20.10.2019

AP Jagiellonia Białystok 7 : 0 AP Talent Białystok
AP Jagiellonia II Białystok pauzuje
Wigry Suwałki 2 : 0 AP Wigry Suwałki
Ruch Wysokie Mazowwieckie 0 : 1 F MOSP Białystok
Orzeł Kolno 0 : 1 Junior Białystok
Olimpia Zambrów 3 : 0 KS Wasilków
MOSP Białystok 3 : 0 MŁKS Łomża

 

11. kolejka 26-27.10.2019

AP Jagiellonia II Białystok 0 : 6 AP Jagiellonia Białystok
KS Wasilków 1 : 2 MOSP Białystok
Junior Białystok 9 : 1 Olimpia Zambrów
F MOSP Białystok 0 : 7 Orzeł Kolno
AP Wigry Suwałki 1 : 2 Ruch Wysokie Mazowieckie
AP Talent Białystok 1 : 2 Wigry Suwałki
MŁKS Łomża pauzuje

 

12. kolejka 02-03.11.2019

AP Jagiellonia Białystok pauzuje
Wigry Suwałki 0 : 1 AP Jagiellonia II Białystok
Orzeł Kolno 1 : 1 AP Wigry Suwałki
Olimpia Zambrów 8 : 0 F MOSP Białystok
MOSP Białystok 1 : 2 Junior Białystok
MŁKS Łomża 2 : 0 KS Wasilków
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 : 3 AP Talent Białystok

 

13. kolejka 09-10.11.2019

AP Jagiellonia Białystok 4 : 2 Wigry Suwałki
AP Jagiellonia II Białystok 5 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
AP Talent Białystok 0 : 0 Orzeł Kolno
AP Wigry Suwałki 1 : 2 Olimpia Zambrów
F MOSP Białystok 0 : 4 MOSP Białystok
Junior Białystok 3 : 0 MŁKS Łomża
KS Wasilków pauzuje