15 04.19 08:51
Nowszy wpisStarszy wpis

LWMd2: AP Jagiellonia 2008 przegrała z Brylantem

AP Jagiellonia 2008 przegrała z Brylantem Bielsk Podlaski 0:1 w meczu 2. kolejki Ligi Wojewódzkiej Młodzików D2.

– Mecz z Brylantem Bielsk Podlaski obnażył naszą skuteczność. Mam niewiele do zarzucenia chłopcom, jeśli chodzi o prowadzenie gry, utrzymywanie się przy piłce czy zaangażowanie. Pracujemy nad tym na co dzień i widzimy, że indywidualne umiejętności chłopaków idą w górę. Ale jeśli chodzi o wykorzystywanie sytuacji podbramkowych, to musimy to zdecydowanie poprawić. Starszy przeciwnik po jednym stałym fragmencie strzelił nam bramkę i wygrał mecz – opowiadał trener Tomasz Walukiewicz.

– Bezpośrednio po spotkaniu udaliśmy się do Poznania na turniej BIG6. Wśród rówieśników z silnych klubów nasza gra wyglądała bardzo fajnie, choć znowu brak skuteczności dał się we znaki. Będziemy nad tym pracować, jednak z całościowego obrazu gry jestem zadowolony – dodał szkoleniowiec Żółto-Czerwonych.

Liga Wojewódzka Młodzików D2 (2007) – 2. kolejka:
AP Jagiellonia Białystok (2008) – AP Brylant Bielsk Podlaski 0:1

AP Jagiellonia: Tymoteusz Artemiuk, Aleksander Bobowski, Dawid Chilmon, Jakub Gałaszewski, Mateusz Jabłoński, Oliwier Kułakowski, Cezary Kuprianowicz, Jakub Łaszczewski, Damian Miłosiewicz, Mateusz Pasiecznik, Patryk Roszko, Dawid Sakowicz, Arkadiusz Sidz, Krzysztof Świniarski, Błażej Zaniewski.