8 10.18 22:14
Nowszy wpisStarszy wpis

Orliki: AP Jagiellonia 2009 po trzecim turnieju

Za drużyną AP Jagiellonia z rocznika 2009 trzeci turniej grupy 11. Ligi Orlików, w której młodzi zawodnicy Rafała Matusiaka i Pawła Bondziula rywalizują z zespołami Akademii Malucha i Pasją Kleosin.

– W naszej grze widać postęp, z każdym treningiem i turniejem jest coraz lepiej. Można już zauważyć coraz bardziej zorganizowane i przemyślane działania tych dzieciaków. Nie można jednak popadać w zbyt duży optymizm, bo przed nami jeszcze bardzo wiele pracy. Razem z trenerem Pawłem Bondziulem pracujemy systematycznie wedle wyznaczonego planu i dążymy do jak najlepszej gry. Niestety, na boisku przy stadionie lekkoatletycznym nie zawsze było to możliwe, bo było ono w opłakanym stanie. Piłka uciekała i zachowywała się nieprzewidywalnie, co utrudniało grę nie tylko nam, ale również innym drużynom. Za tydzień gramy na Mechaniaku, na sztucznej murawie, co powinno mieć wpływ na operowanie piłką, a to robimy coraz lepiej – podsumował trener Rafał Matusiak.

Wyniki drużyn AP Jagiellonia 2009 na trzecim turnieju grupy 11. Ligi Orlików:

AP Jagiellonia (2009) – AP Jagiellonia II (2009) 4:0
AP Jagiellonia II – Akademia Malucha II Białystok 3:1
AP Jagiellonia II – Pasja Kleosin 4:0
AP Jagiellonia – Akademia Malucha Białystok 1:1
AP Jagiellonia – Akademia Malucha II 2:3
AP Jagiellonia – Pasja Kleosin 5:0
AP Jagiellonia II – Akademia Malucha 0:0

AP Jagiellonia: Damian Hać, Jacek Drągowski, Olaf Gawryluk, Michał Kotelczuk, Patryk Grzybowski, Wiktor Świętochowski, Kacper Klujewski, Kuba Marciniak, Szymon Sienicki, Piotr Rogucki.

AP Jagiellonia II: Patryk Fiłończuk, Dawid Karwowski, Tomek Karwowski, Szymon Racewicz, Patryk Szadłowski, Dominik Rogaliński, Błażej Zaniewski, Mateusz Pasiecznik.