5 07.18 13:20
Nowszy wpisStarszy wpis

AP Jagiellonia 2010 zakończyła sezon [PODSUMOWANIE]

Zespół AP Jagiellonia 2010 zakończył sezon 2017/18. Ośmioletni zawodnicy trenerów Macieja Leśniewskiego i Marcina Oksztulskiego są dopiero na samym początku swojej przygody z piłką, jednak pasji do gry i chęci do dalszego rozwoju im nie brakuje.

– W drużynie występowali chłopcy urodzeni w latach 2010-2011. Naszym priorytetem jest rozwój indywidualny zawodników oraz wzmożenie pasji i chęci do gry w piłkę nożną. Każdy z zawodników zanotował znaczący progres w zakresie umiejętności piłkarskich. Postęp ten jest proporcjonalny do odbytych zajęć. Bardzo cieszy nas wysoka frekwencja na treningach, co świadczy o dużym zaangażowaniu chłopców – opowiada trener Maciej Leśniewski.

– Mieliśmy również możliwość rywalizacji w kilku turniejach, zarówno halowych, jak i na zewnątrz. Gołym okiem widać, że chłopcy z każdym meczem coraz bardziej oswajają się z otoczką, jaka towarzyszy tego typu imprezom. Co więcej, z każdym kolejnym udziałem widzimy rozwój naszych podopiecznych – tłumaczył szkoleniowiec AP Jagiellonia 2010.

– Nasi zawodnicy są na samym początku swojej przygody z piłką nożną. Napawa optymizmem, że chłopcy słuchają naszych wskazówek i chłoną wiedzę, którą staramy się im przekazywać – zakończył trener Leśniewski.

Kadra AP Jagiellonia 2010 w sezonie 2017/2018:
Filip Abramowicz, Igor Burnos, Rafał Czapnik, Adam Gielniewski, Gabriel Gromacki, Jakub Jabłoński, Michał Kowalczuk, Oskar Kalinowski, Bartosz Kulesza, Filip Łozowski, Sebastian Mielech, Łukasz Monieta, Oskar Mścichowski, Adrian Nicolae, Piotr Pęksa, Adam Radziszewski, Konrad Różański, Gabriel Ryś, Maksymilian Sawoniewski, Jan Sidorowicz, Damian Siemieniuk, Ksawery Sokólski, Jakub Soszyński, Oliwier Szołucha, Aleksander Szostkiewicz, Szymon Walesiuk, Kacper Zabielski, Jakub Zaleski.

Trenerzy: Maciej Leśniewski, Marcin Oksztulski.