30 12.19 10:52
Nowszy wpisStarszy wpis

Znane drużyny zagrają na JAGA Cup

Nadchodzący rok 2020 zapowiada się wyjątkowo dla Jagiellonii oraz jej Kibiców. Nasz klub będzie obchodził stulecie istnienia. Jednym z elementów obchodów tego szczególnego jubileuszu będzie turniej piłkarski Jaga Cup 2020. W nadchodzącej edycji zagra sporo wiodących zespołów z całej Europy.

Podobnie jak w latach ubiegłych swoją obecność potwierdził Celtic Glasgow. Obecność czołowej szkockiej drużyny jest dla nas dużym wyróżnieniem.

Po raz trzeci z rzędu będziemy gościli przedstawicieli Akademii Sportingu Lizbona. Cieszymy się, że w turniejowy krajobraz wpisuje się klub, który wychował m.in. Cristiano Ronaldo. Podobnie jak w tegorocznej edycji do Białegostoku zawitają młodzi zawodnicy FC Kopenhaga.

W przyszłorocznej edycji będzie uczestniczyło czterech debiutantów. W Jaga Cup 2020 wystąpią drużyny Juventusu Turyn oraz AS Roma z Italii, Valencia CF z Hiszpanii, a także południowokoreański FC Potential.

Turniej Jaga Cup 2020 zostanie rozegrany w dniach 30 – 31 maja 2020 roku na Stadionie Miejskim. W imprezie będzie uczestniczyło 12 zespołów. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich do dopingowania młodych piłkarzy!