16 07.18 20:58
Nowszy wpisStarszy wpis

Jagiellońskie dziewczynki wchodzą do gry [PODSUMOWANIE]

Podsumowując sezon w wykonaniu kolejnych drużyn naszej Akademii nie możemy zapominać o zespole naszych dziewczynek z roczników 2008-10, które przygotowują się do debiutu w rozgrywkach ligowych.

Miniony sezon upłynął jagiellońskim młodym adeptkom futbolu na zdobywaniu pierwszych boiskowych szlifów. Pod czujnym okiem trenerek Eweliny Fiodorczuk-Sipko i Diany Czerskiej-Kurek powstała drużyna, która w nadchodzącej rundzie zadebiutuje w Lidze Orliczek.

– W tym roku dziewczyny miały okazję zmierzyć się z rówieśniczkami z regionu na lokalnych turniejach, jak również zagrać na arenie krajowej, gdzie godnie reprezentowały nasz region na turnieju piłki kobiecej w Siedlcach. Zwieńczeniem sezonu będzie przygotowanie do zmagań ligowych w formie tygodniowego zgrupowania na Suwalszczyźnie – podsumowała trener Ewelina Fiodorczuk-Sipko.

Kadra dziewczynek AP Jagiellonia z roczników 2008-10 na wiosnę 2017/18:

Anna Pochomczyk, Nadia Krywoszej, Wiktoria Zaczeniuk, Emilia Dawdo, Klaudia Jurgielewicz, Amelia Bargłowska, Maja Bednarko, Zuzia Gieros, Milena Kalinowska, Zosia Markow, Agata Gołub, Dominika Żyłkiewicz, Pola Kurek, Klara Wyrzykowska, Aleksandra Samojlik, Zosia Kowalewska.

Trenerki: Ewelina Fiodorczuk-Sipko, Diana Czerska-Kurek.