23 12.19 15:31
Nowszy wpisStarszy wpis

Talent Pro. Powołania dla Wojciechowskiego i Maliszewskiego

Poznaliśmy listę zawodników powołanych na zgrupowanie reprezentacji Polski w ramach projektu Talent Pro, które odbędzie się w dniach 11-20 stycznia w hiszpańskim Pinatar. Weźmie w nim udział 41 zawodników, urodzonych w rocznikach 2003, 2004 oraz 2005. Wśród powołanych znaleźli się dwaj zawodnicy naszej Akademii – pomocnik Oliwier Wojciechowski i bramkarz Bartłomiej Maliszewski.

Przypomnijmy, że w ramach projektu Talent Pro grupa trenerów oraz ekspertów m.in. od przygotowania mentalnego i żywieniowego obejmuje opieką kilkudziesięciu najbardziej uzdolnionych zawodników z trzech roczników. Okazją do rozwijania pracy nad talentami piłkarzy są kolejne zgrupowania reprezentacji młodzieżowych.

Projekt koordynowany przez trenera reprezentacji Polski do lat 19 Bartłomieja Zalewskiego zaczął być realizowany w styczniu bieżącego roku, kiedy odbyło się pierwsze zgrupowanie Talent Pro w hiszpańskiej Esteponie. Kolejna tura powołań miała miejsce w lipcu, a następne zajęcia w Pinatar odbędą się w dniach 12-20 stycznia 2020 roku.

Gratulujemy naszym zawodnikom!