30 11.19 13:00
Nowsza fotogaleriaStarsza fotogaleria

Otwarte treningi dla dzieci po inauguracji! Fotogaleria

Gromada dzieci w rocznika 2011-2015 zaszczyciła nas dziś swoją obecnością podczas pierwszych otwartych treningów w hali pneumatycznej ośrodka przy Elewatorskiej. Zajęcia były prowadzone przez trenerów naszej Akademii, a udział w wydarzeniu był bezpłatny.

Frekwencja dopisała, co bardzo nas cieszy. Najmłodsi świetnie się bawili, rodzice też są zadowoleni, a to dopiero początek. Myślę, że każde kolejne zajęcia będą jeszcze lepsze. Dzieci aktywnie spędzają czas z uśmiechem na twarzy i to jest dla nas najważniejsze – mówi Rafał Matusiak, jeden z trenerów Akademii Piłkarskiej Jagiellonii Białystok.

Zajęcia w hali pneumatycznej ośrodka treningowego przy Elewatorskiej przyciągnęły rzeszę młodych zawodników z Białegostoku i okolic. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego wydarzenia. Autorem zdjęć jest Kamil Świrydowicz.

Zajęcia odbywają się w godzinach 8:30 – 9:30 przez pięć kolejnych sobót od dziś. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zajęciach? Po prostu pojawić się w ośrodku treningowym o godzinie 8:30. Ponadto każdy chłopak i dziewczynka muszą być urodzeni w latach 2011-2015, a także mieć strój i obuwie sportowe. Nie prowadzimy zapisów, nie pobieramy również żadnych opłat.