11 09.20 13:54
Nowszy wpisStarszy wpis

III liga: Rezerwy pojadą do Zambrowa

W sobotę rezerwy Jagiellonii rozegrają kolejny mecz w trzeciej lidze. Żółto-Czerwoni o godzinie 16:00 zmierzą się na wyjeździe z Olimpią Zambrów. Drugi zespół Jagi postara się o trzecią z rzędu wygraną i kontynuowanie marszu w górę tabeli.

– Przygotowujemy się do tego meczu tak, jak zawsze. Boisko wszystko zweryfikuje, a nie ukrywam, że mamy swoje problemy kadrowe. Musimy być jednak skupieni na pracy i starać się wyciągać jak najwięcej z tego, co posiadamy. Nie wiemy jeszcze, jakim składem będziemy dysponować na sobotni mecz. Na razie to co zaplanowaliśmy, realizujemy – mówi trener rezerw Jagiellonii Wojciech Kobeszko.

W sobotę Żółto-Czerwoni zagrają w delegacji z Olimpią Zambrów, z którą zmierzyli się w jednym z letnich sparingów. Wtedy górą byli Biało-Niebiescy, którzy ograli białostoczan 2:0. – W Olimpii gra sporo zawodników, którzy występowali na różnych poziomach rozgrywkowych. Na pewno jest to dobry i doświadczony zespół, potrafiący operować piłką. Na swoim boisku będą bardzo groźni, więc to trudny rywal. Mamy za sobą dwa zwycięstwa z rzędu, dlatego jesteśmy pozytywnie nastawieni. Pojedziemy do Zambrowa powalczyć o kolejne trzy punkty. Wierzymy w swoje umiejętności i chcemy pokazać się z jak najlepszej strony – dodaje szkoleniowiec.

Żółto-Czerwoni po początkowych problemach z gromadzeniem punktów, ostatnio złapali właściwy rytm. Białostoczanie odnieśli dwa zwycięstwa z rzędu po twardych bojach z Unią Skierniewice (2:1) i KS Kutno (1:0) i dzięki temu zajmują obecnie bezpieczną – 11. pozycję w tabeli trzeciej ligi. Olimpia ma na koncie o jedno „oczko” mniej, co obecnie plasuje zambrowian na 14. miejscu. Początek sobotniej potyczki w Zambrowie o godz. 16:00.