III liga polska, gr. I 2020/2021 – jesień

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 36 38-15 12 0 4
2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 32 33-18 10 2 4
3. Polonia Warszawa 15 30 29-15 9 3 3
4. Unia Skierniewice 17 30 33-20 9 3 5
5. Legionovia Legionowo 16 29 21-14 8 5 3
6. Pelikan Łowicz 15 28 26-18 8 4 3
7. Legia II Warszawa 16 27 31-21 8 3 5
8. Znicz Biała Piska 16 27 30-23 7 6 3
9. KS Kutno 17 26 27-25 8 2 7
10. Sokół Aleksandrów Łódzki 16 24 26-14 6 6 4
11. Błonianka Błonie 16 23 32-25 7 2 7
12. RKS Radomsko 17 22 24-26 6 4 7
13. Jagiellonia II Białystok 13 21 23-18 6 3 4
14. GKS Wikielec 16 21 25-32 6 3 7
15. Broń Radom 17 20 19-28 5 5 7
16. Ursus Warszawa 16 17 20-27 5 2 9
17. Concordia Elbląg 16 16 16-22 4 4 8
18. Lechia Tomaszów Mazowiecki 16 16 20-40 5 1 10
19. Huragan Morąg 17 15 18-31 3 6 8
20. Ruch Wysokie Mazowieckie 15 13 19-31 2 7 9
21. Olimpia Zambrów 16 10 21-32 3 1 12
22. KS Wasilków 17 8 15-51 2 2 13

 

1. kolejka 08-09.08.2020

Jagiellonia II Białystok 1 : 3 Znicz Biała Piska
KS Kutno 2 : 1 Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów 2 : 0 Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 : 0 Huragan Morąg
GKS Wikielec 5 : 1 KS Wasilków
Pelikan Łowicz 1 : 1 Broń Radom
Błonianka Błonie 3 : 2 Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 1 Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 : 1 Concordia Elbląg
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
RKS Radomsko 1 : 4 Legia II Warszawa

 

2. kolejka 15-16.08.2020

Legia II Warszawa 1 : 1 Jagiellonia II Białystok
Polonia Warszawa 2 : 0 Concordia Elbląg
Legionovia Legionowo 0 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom 2 : 0 Błonianka Błonie
KS Wasilków 1 : 3 Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 1 GKS Wikielec
Znicz Biała Piska 1 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Huragan Morąg 1 : 1 RKS Radomsko
Unia Skierniewice 5 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Kutno 4 : 2 Olimpia Zambrów

 

3. kolejka 22-23.08.2020

Jagiellonia II Białystok 0 : 1 Huragan Morąg
Concordia Elbląg 0 : 2 Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów 1 : 2 Polonia Warszawa
RKS Radomsko 1 : 1 Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 1 KS Kutno
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 4 Legia II Warszawa
GKS Wikielec 3 : 3 Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz 0 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Błonianka Błonie 7 : 0 KS Wasilków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 : 0 Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 2 Ursus Warszawa

 

4. kolejka 29-30.08.2020

Unia Skierniewice 1 : 2 Jagiellonia II Białystok
Polonia Warszawa 0 : 1 Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa 3 : 1 Concordia Elbląg
Broń radom 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Wasilków 0 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 1 Błonianka Błonie
Znicz Biała Piska 1 : 1 Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa 6 : 1 GKS Wikielec
Huragan Morąg 2 : 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki
KS Kutno 0 : 0 RKS Radomsko
Olimpia Zambrów 4 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie

 

5. kolejka 5-6.09.2020

Jagiellonia II Białystok 1 : 0 KS Kutno
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 : 3 Polonia Warszawa
RKS Radomsko 2 : 1 Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 : 1 Unia Skierniewice
GKS Wikielec 3 : 1 Huragan Morąg
Pelikan Łowicz 3 : 1 Legia II Warszawa
Błonianka Błonie 6 : 3 Znicz Biała Piska
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 0 KS Wasilków
Concordia Elbląg 2 : 0 Broń Radom
Legionovia Legionowo 1 : 1 Ursus Warszawa

 

6. kolejka 12-13.09.2020

Olimpia Zambrów 1 : 2 Jagiellonia II Białystok
Polonia Warszawa 2 : 1 Ursus Warszawa
Broń Radom 0 : 2 Legionovia Legionowo
Sokół Aleksandrów Łodzki 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska 0 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa 1 : 1 Błonianka Błonie
Huragan Morąg 1 : 2 Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice 4 : 1 GKS Wikielec
KS Kutno 4 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 2 RKS Radomsko
KS Wasilków 0 : 3 Concordia Elbląg

 

7. kolejka 19-20.09.2020

Jagiellonia II Białystok : Ruch Wysokie Mazowieckie
RKS Radomsko 0 : 4 Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 0 Olimpia Zambrów
GKS Wikielec 2 : 0 KS Kutno
Unia Skierniewice 4 : 2 Pelikan Łowicz
Błonianka Błonie 2 : 3 Huragam Morąg
Pogoń Grodzisk Wielkopolski 4 : 0 Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg 0 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
Legionovia Legionowo 2 : 0 KS Wasilków
Ursus Warszawa 0 : 2 Broń Radom

 

8. kolejka 26-27.09.2020

RKS Radomsko 3 : 0 Jagiellonia II Białystok
Polonia Warszawa 4 : 1 Broń Radom
KS Wasilków 0 : 2 Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 : 0 Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska 1 : 1 Concordia Elbląg
Legia II Warszawa 0 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Morąg 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice 1 : 0 Błonianka Błonie
Pelikan Łowicz 0 : 2 KS Kutno
Olimpia Zambrów 4 : 1 GKS Wikielec
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki

 

9. kolejka 3-4.10.2020

Jagiellonia II Białystok 1 : 1 Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 4 RKS Radomsko
GKS Wikielec 0 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz 2 : 1 Olimpia Zambrów
Błonianka Błonie 0 : 2 KS Kutno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 0 Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 : 3 Huragan Morąg
Legionovia Legionowo 1 : 2 Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa 1 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom 1 : 1 KS Wasilków
Concordia Elbląg 0 : 1 Legia II Warszawa

 

10. kolejka 10-11.10.2020

Jagiellonia II Białystok 6 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa 3 : 0 KS Wasilków
Sokół Aleksandrów  Łódzki 0 : 1 Broń Radom
Huragan Morąg 0 : 3 Concordia Elbląg
Unia Skierniewice 0 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Kutno 3 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Zambrów 1 : 3 Błonianka Błonie
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 : 3 Pelikan Łowicz
RKS Radomsko 2 : 0 GKS Wikielec
Legia II Warszawa 0 : 1 Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska 3 : 1 Ursus Warszawa

 

11. kolejka 17-18.10.2020

GKS Wikielec 2 : 2 Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz 2 : 0 RKS Radomsko
Błonianka Błonie 0 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 KS Kutno
Concordia Elbląg 0 : 1 Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo 1 : 1 Huragan Morąg
Broń Radom 1 : 2 Znicz Biała Piska
KS Wasilków 1 : 8 Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 2 Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 1 Olimpia Zambrów
Ursus Warszawa 0 : 1 Legia II Warszawa

 

12. kolejka 24-25.10.2020

Jagiellonia II Białystok : Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa : Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Pisak 5 : 1 KS Wasilków
Legia II Warszawa 2 : 2 Broń Radom
Huragan Morąg 0 : 0 Ursus Warszawa
Unia Skierniewice 4 : 2 Legionovia Legionowo
KS Kutno 2 : 1 Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów 1 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
RKS Radomsko 1 : 3 Błonianka Błonie
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 2 GKS Wikielec

 

13. kolejka 31.10.2020

Błonianka Błonie 3 : 2 Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec : Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz 3 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 2 RKS Radomsko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Ruch Wysokie Mazowieckie
Concordia Elbląg 1 : 1 Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo 2 : 1 KS Kutno
Ursus Warszawa 0 : 2 Unia Skierniewice
Broń Radom 0 : 2 Huragan Morąg
KS Wasilków 1 : 2 Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 1 Znicz Biała Piska

 

14. kolejka 7-8.11.2020

Jagiellonia II Białystok 2 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Polonia Warszawa 0 : 1 Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa 3 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Huragan Morąg 0 : 0 KS Wasilków
Unia Skerniewice 2 : 0 Broń Radom
KS Kutno 1 : 2 Usrsus Warszawa
Olimpia Zambrów 1 : 4 Legionovia Legionowo
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 1 Concordia Elbląg
RKS Radomsko 4 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Błonianka Błonie
GKS Wikielec 2 : 1 Pelikan Łowicz

 

15. kolejka 11.11.2020

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 3 Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz 2 : 2 Polona Warszawa
Błonianka Błonie 2 : 1 GKS Wikielec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Concordia Elbląg 2 : 0 RKS Radomsko
Legionovia Legionowo 1 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Ursus Warszawa : Olimpia Zambrów
Broń Radom 3 : 2 KS Kutno
KS Wasilków 2 : 5 Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 1 Huragan Morąg
Znicz Biała Piska : Legia II Warszawa

 

16. kolejka 14-15.11.2020

Jagiellonia II Białystok : Concordia Elbląg
Polonia Warszawa 1 : 0 Legia II Warszawa
Huragan Morąg 1 : 1 Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice 0 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
KS Kutno 1 : 4 KS Wasilków
Olimpia Zambrów 0 : 2 Broń Radom
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 : 1 Ursus Warszawa
RKS Radomsko 0 : 0 Legionovia Legionowo
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Wikielec 0 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz 1 : 0 Błonianka Błonie

 

17. kolejka 21-22.11.2020

Legionovia Legionowo : Jagiellonia II Białystok
Błonianka Błonie 1 : 2 Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 GKS Wikielec
Concordia Elbląg 0 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa 3 : 1 RKS Radomsko
Broń Radom 2 : 2 Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków 3 : 0 Olimpia Zambrów
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 : 2 KS Kutno
Znicz Biała Piska 2 : 2 Unia Skierniewice
Legia II Warszawa 5 : 0 Huragan Morąg

 

18. kolejka 28-29.11.2020

Jagiellonia II Białystok : Ursus Warszawa
Polonia Warszawa : Huragan Morąg
Unia Skierniewice : Legia II Warszawa
KS Kutno : Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów : Sokół Aleksandrów Łódzki
Ruch Wysokie Mazowieckie : KS Wasilków
RKS Radomsko : Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Legionovia Legionowo
GKS Wikielec : Concordia Elbląg
Pelikan Łowicz : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błonianka Błonie : Pogoń Grodzisk Mazowiecki

 

19. kolejka 13-14.03.2021

Broń Radom : Jagiellonia II Białystok
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Błonianka Błonie
Concordia Elbląg : Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo : GKS Wikielec
Ursus Warszawa : Lechia Tomaszów Mazowiecki
KS Wasilków : RKS Radomsko
Sokół Aleksandrów Łódzki : Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Biała Piska : Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa : KS Kutno
Huragan Morąg : Unia Skierniewice

 

20. kolejka 20-21.03.2021

Jagiellonia II Białystok : KS Wasilków
Polonia Warszawa : Unia Skierniewice
KS Kutno : Huragan Morąg
Olimpia Zambrów : Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie : Znicz Biała Piska
RKS Radomsko : Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Broń Radom
GKS Wikielec : Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz : Legionovia Legionowo
Błonianka Błonie : Concordia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Świt Nowy Dwór Mazowiecki

 

21. kolejka 20-21.03.2021

Sokół Aleksandrów Łódzki : Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Polonia Warszawa
Concordia Elbląg : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legionovia Legionowo : Błonianka Błonie
Ursus Warszawa : Pelikan Łowicz
Broń Radom : GKS Wikielec/td>
KS Wasilków : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Znicz Biała Piska : RKS Radomsko
Legia II Warszawa : Ruch Wysokie Mazowieckie/td>
Huragan Morąg : Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice : KS Kutno