Akademia Piłkarska Jagiellonia Białystok ogłasza nabór chłopców rocznika 2009, 2010 oraz 2012.

Trzecioklasiści z roczników 2009 i 2010, prowadzeni przez trenerów Piotra Głowickiego (kontakt – 885 851 470) i Marcina Oksztulskiego (kontakt – 661 666 819), mają zajęcia w hali Szkoły Podstawowej nr 26 przy ulicy Radzymińskiej 11. Treningi odbywają się w poniedziałki i piątki, w godzinach 17:30-19:00. Do tej grupy jedynie zapraszamy trzecioklasistów. 

Grupa naborowa z rocznika 2012 z kolei trenuje pod okiem Piotra Bondziula (kontakt – 512 570 511) i Rafała Kucharczyka w środy o godzinie 18:30 w Szkole Podstawowej nr 12 przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 1 oraz w soboty o godzinie 9:00 w Zespole Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia przy ulicy Kościelnej 3.

Serdecznie zapraszamy!

Masz zdolne dziecko urodzone w latach 2003 – 2012 i chcesz je zapisać do naszej akademii? Nic straconego! W tym celu skontaktuj się mailowo z jednym z naszych trenerów.

Rocznik Trener Kontakt
2003 Przemysław Papiernik p.papiernik@jagiellonia.pl
2004 Tomasz Bernatowicz t.bernatowicz@jagiellonia.pl
2005 Hermes Neves Soares l.tupalski@jagiellonia.pl
2006 Krzysztof Zalewski k.zalewski@jagiellonia.pl
2007 Rafał Muczyński r.muczynski@jagiellonia.pl
2008 Tomasz Walukiewicz t.walukiewicz@jagiellonia.pl
2009 Rafał Matusiak r.matusiak@jagiellonia.pl
2010 Piotr Głowicki p.glowicki@jagiellonia.pl
2011 Marcin Dzierżko m.dzierzko@jagiellonia.pl
2012 Piotr Bondziul @jagiellonia.pl
Dziewczynki 2008-10 Ewelina Fiodorczuk-Sipko e.fiodorczuk@jagiellonia.pl