Akademia Piłkarska Jagiellonia Białystok ogłasza nabór chłopców rocznika 2010, 2013 i 2014 oraz dziewczynek z roczników 2008-2013.

Trzecioklasiści z roczników 2010, prowadzeni przez trenera Rafała Matusiaka mają zajęcia w klubowym ośrodku przy ulicy Elewatorskiej. Treningi odbywają się w poniedziałki, wtorki i piątki, w godzinach 18:30-20:00. Do tej grupy jedynie zapraszamy trzecioklasistów.

Grupa naborowa z rocznika 2013 trenuje pod okiem trenera Przemysława Makarewicza (kontakt – 506 306 250) we wtorki i czwartki o godzinie 18:30 w klubowym ośrodku przy ulicy Elewatorskiej.

Grupa naborowa z rocznika 2014 trenuje pod okiem trenera Pawła Bondziula (kontakt – 500 669 755) w poniedziałki o 17:00 i czwartki o 18:30 w klubowym ośrodku przy ulicy Elewatorskiej.

Grupa dziewczynek z roczników 2008-2013 trenuje pod okiem trenerek Diany Czerskiej-Kurek (kontakt – 600 026 639) i Eweliny Zaczeniuk (kontakt – 607 176 175) w poniedziałki i środy o godzinie 18:30 w klubowym ośrodku przy ulicy Elewatorskiej.

Serdecznie zapraszamy!

Masz zdolne dziecko urodzone w latach 2004 – 2014 i chcesz je zapisać do naszej akademii? Nic straconego! W tym celu skontaktuj się mailowo z jednym z naszych trenerów.

Rocznik Trener Kontakt
2004 Tomasz Bernatowicz t.bernatowicz@jagiellonia.pl
2005 Hermes Neves Soares l.tupalski@jagiellonia.pl
2006 Przemysław Papiernik p.papiernik@jagiellonia.pl
2007 Rafał Muczyński r.muczynski@jagiellonia.pl
2008 Tomasz Walukiewicz t.walukiewicz@jagiellonia.pl
2009 Rafał Matusiak r.matusiak@jagiellonia.pl
2010 Piotr Głowicki p.glowicki@jagiellonia.pl
2011 Marcin Dzierżko m.dzierzko@jagiellonia.pl
2012 Piotr Bondziul p.bondziul@jagiellonia.pl
2013 Przemysław Makarewicz p.makarewicz@jagiellonia.pl
2014 Paweł Bondziul @jagiellonia.pl
Dziewczynki 2008-10, 2011-12 Diana Czerska d.czerska@jagiellonia.pl