Akademia Piłkarska Jagiellonia Białystok prowadzi nabór zawodników do grup wiekowych od rocznika 2007 do rocznika 2015 oraz dziewczynek.

Serdecznie zapraszamy!

Masz zdolne dziecko i chcesz je zapisać do naszej akademii? Nic straconego! W tym celu skontaktuj się z jednym z naszych trenerów.

 

Rocznik Trener Kontakt Numer telefonu
Dyrektor ds. szkoleniowych Rafał Matusiak r.matusiak@jagiellonia.pl 724 924 307
2007 Rafał Muczyński r.muczynski@jagiellonia.pl 661 305 090
2008 Tomasz Walukiewicz t.walukiewicz@jagiellonia.pl 661 305 109
2009 Paweł Bondziul pawelbondziul@jagiellonia.pl 500 669 755
2010 Piotr Głowicki p.glowicki@jagiellonia.pl 885 851 470
2011 Marcin Dzierżko m.dzierzko@jagiellonia.pl 885 561 814
2012 Piotr Bondziul p.bondziul@jagiellonia.pl 512 570 511
2013 Krzysztof Janowicz k.janowicz@jagiellonia.pl
2014 Paweł Bondziul pawelbondziul@jagiellonia.pl 500 669 755
2015 Andrzej Kurzyna a.kurzyna@jagiellonia.pl
Dziewczynki Ewelina Zaczeniuk e.zaczeniuk@jagiellonia.pl