Stowarzyszenie Akademia Piłkarska Jagiellonia Białystok

 Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

 

+48 85 665-21-00
+48 85 665-21-04
ul. Legionowa 28 lok.702

15-281 Białystok

e-mail: akademia@jagiellonia.pl

Rocznik Trener Kontakt
2000 Tomasz Kulhawik t.kulhawik@jagiellonia.pl
2001 Wojciech Kobeszko w.kobeszko@jagiellonia.pl
2002 Andrzej Ambrożej a.ambrozej@jagiellonia.pl
2003 Przemysław Papiernik p.papiernik@jagiellonia.pl
2004 Tomasz Bernatowicz t.bernatowicz@jagiellonia.pl
2005 Łukasz Tupalski l.tupalski@jagiellonia.pl
2006 Krzysztof Zalewski k.zalewski@jagiellonia.pl
2007 Rafał Muczyński r.muczynski@jagiellonia.pl
2008 Tomasz Walukiewicz t.walukiewicz@jagiellonia.pl
2009 Łukasz Kuźma l.kuzma@jagiellonia.pl
2010 Maciej Leśniewski m.lesniewski@jagiellonia.pl
Dziewczynki 2008-10 Marcin Dzierżko m.dzierzko@jagiellonia.pl