Stowarzyszenie Akademia Piłkarska Jagiellonia Białystok

 

 Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

 

+48 85 665-21-00
+48 85 665-21-04
ul. Jurowiecka 21

15-101 Białystok

e-mail: akademia@jagiellonia.pl

Rocznik Trener Kontakt
2001 Wojciech Kobeszko w.kobeszko@jagiellonia.pl
2002 Robert Wójcik r.wojcik@jagiellonia.pl
2003 Przemysław Papiernik p.papiernik@jagiellonia.pl
2004 Tomasz Bernatowicz t.bernatowicz@jagiellonia.pl
2005 Hermes Neves Soares l.tupalski@jagiellonia.pl
2006 Krzysztof Zalewski k.zalewski@jagiellonia.pl
2007 Rafał Muczyński r.muczynski@jagiellonia.pl
2008 Tomasz Walukiewicz t.walukiewicz@jagiellonia.pl
2009 Rafał Matusiak r.matusiak@jagiellonia.pl
2010 Piotr Głowicki p.glowicki@jagiellonia.pl
2011 Marcin Dzierżko m.dzierzko@jagiellonia.pl
2012 Piotr Bondziul @jagiellonia.pl
Dziewczynki 2008-10 Ewelina Fiodorczuk-Sipko e.fiodorczuk@jagiellonia.pl