Piłkarze Akademii Jagiellonii w młodzieżowych reprezentacjach Polski w sezonie 2019/20:

XAVIER DZIEKOŃSKI (2003):

– powołanie na konsultację szkoleniową kadry U-17 w Siedlcach (listopad)

HUBERT KARPIŃSKI (2003):

– powołanie na konsultację szkoleniową kadry U-17 w Siedlcach (listopad)

JAKUB ORPIK (2003):

– powołanie na konsultację selekcyjną kadry U-17 w Szamotułach (sierpień)

OSKAR OSIPIUK (2003):

– powołanie na konsultację szkoleniową kadry U-17 w Siedlcach (listopad)

RADOSŁAW ZYŚK (2003):

– powołanie na konsultację selekcyjną kadry U-17 w Szamotułach (sierpień)

BARTŁOMIEJ MALISZEWSKI (2004):

– 1 występ w meczu towarzyskim kadry U-16 (z Irlandią Północną)
– powołanie na zgrupowanie kadry U-16 w Warszawie (listopad)
– powołanie na zgrupowanie TALENT PRO w Pinatar (styczeń)
– powołanie na turniej kadry U-16 w Izraelu (styczeń-luty)

OLIWIER WOJCIECHOWSKI (2005):

– powołanie na zgrupowanie U-17 TALENT PRO w Opalenicy (lipiec)
– powołanie na konsultację selekcyjną kadry U-15 w Gutowie (wrzesień)
– 2 mecze w reprezentacji Polski U-15 w turnieju UEFA Development (z Rosją i USA)
– powołanie na zgrupowanie TALENT PRO w Pinatar (styczeń)

DAMIAN WOJDAKOWSKI (2005):

– powołanie na konsultację selekcyjną kadry U-15 w Gutowie (wrzesień)
– 2 występy w meczach towarzyskich reprezentacji Polski U-15 (z Irlandią x2)

KAROL CHILMON (2006):

– powołanie na Letnią Akademię Młodych Orłów (lipiec/sierpień)

ERYK KOZŁOWSKI (2006):

– powołanie na Letnią Akademię Młodych Orłów (lipiec/sierpień)

MIŁOSZ PIEKUTOWSKI (2006):

– powołanie na Letnią Akademię Młodych Orłów (lipiec/sierpień)
– powołanie na Zimową Akademię Młodych Orłów w Bydgoszczy (luty)

BŁAŻEJ RUSIŁOWICZ (2006):

– powołanie na Letnią Akademię Młodych Orłów (lipiec/sierpień)
– powołanie na Jesienną Akademię Młodych Orłów (listopad)
– powołanie na Zimową Akademię Młodych Orłów w Bydgoszczy (luty)

DAMIAN DANILEWICZ (2007):

– powołanie na Letnią Akademię Młodych Orłów w Gniewinie (sierpień)

JAKUB JAROSZUK (2007):

– powołanie na Letnią Akademię Młodych Orłów w Gniewinie (sierpień)
– powołanie na Zimową Akademię Młodych Orłów w Bydgoszczy (luty)

MACIEJ KUCZYŃSKI (2007):

– powołanie na Letnią Akademię Młodych Orłów w Gniewinie (sierpień)

BARTOSZ MAZUREK (2007):

– powołanie na Jesienną Akademię Młodych Orłów (listopad)
– powołanie na Zimową Akademię Młodych Orłów w Bydgoszczy (luty)

PATRYK DRYGIEL (2006):

– powołanie na Zimową Akademię Młodych Orłów w Bydgoszczy (luty)