DZIEŃ PIERWSZY – 1 CZERWCA (SOBOTA):

OFICJALNE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU – GODZINA 9:30

GRUPA A (boisko I, 25 min):

Godzina: Drużyna nr 1 Drużyna nr 2 Wynik:
10:00 Celtic FC Jagiellonia Białystok 0:1
10:30 Pogoń Szczecin Wigry Suwałki 9:1
11:00 Dynamo Brześć BFA Wilno 2:0
11:30 Wigry Suwałki Celtic FC 0:2
12:00 Jagiellonia Białystok Dynamo Brześć 5:1
12:30 Pogoń Szczecin BFA Wilno 11:0
13:00 Wigry Suwałki Jagiellonia Białystok 1:4
13:30 Celtic FC BFA Wilno 2:0
14:00 Pogoń Szczecin Dynamo Brześć 7:0
14:30 Jagiellonia Białystok BFA Wilno 1:3
15:00 Celtic FC Pogoń Szczecin 2:5
15:30 Wigry Suwałki Dynamo Brześć 10:1
16:00 Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 1:3
16:30 BFA Wilno Wigry Suwałki 0:2
17:00 Dynamo Brześć Celtic FC 1:5

 

GRUPA B (boisko II, 25 min):

Godzina: Drużyna nr 1 Drużyna nr 2 Wynik:
10:00 FC Kopenhaga Sporting CP 2:2
10:30 Zagłębie Lubin Lech Poznań 2:6
11:00 Legia Warszawa Lechia Gdańsk 5:1
11:30 Lech Poznań FC Kopenhaga 5:2
12:00 Sporting CP Legia Warszawa 1:2
12:30 Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 6:0
13:00 Lech Poznań Sporting CP 2:3
13:30 FC Kopenhaga Lechia Gdańsk 3:1
14:00 Zagłębie Lubin Legia Warszawa 2:3
14:30 Sporting CP Lechia Gdańsk 1:0
15:00 FC Kopenhaga Zagłębie Lubin 3:4
15:30 Lech Poznań Legia Warszawa 4:3
16:00 Sporting CP Zagłębie Lubin 4:1
16:30 Lechia Gdańsk Lech Poznań 1:4
17:00 Legia Warszawa FC Kopenhaga 4:1

 

ENEA JAGA CUP 2019, TABELE FAZY GRUPOWEJ:

DZIEŃ DRUGI – 2 CZERWCA (NIEDZIELA):

LIGA MISTRZÓW (boisko I, 25 min):

Godzina: Drużyna nr 1 Drużyna nr 2 Wynik
10:00 Celtic FC Legia Warszawa 2:2
10:30 Jagiellonia Białystok Lech Poznań 1:5
11:00 Pogoń Szczecin Sporting CP 7:2
11:30 Celtic FC Lech Poznań 1:4
12:00 Jagiellonia Białystok Sporting CP 0:2
12:30 Pogoń Szczecin Legia Warszawa 1:3
13:00 Celtic FC Sporting CP 2:0
13:30 Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 2:1
14:00 Pogoń Szczecin Lech Poznań 2:5

 

LIGA EUROPY (boisko II, 25 min):

Godzina: Drużyna nr 1 Drużyna nr 2 Wynik
10:00 BFA Wilno FC Kopenhaga 0:6
10:30 Dynamo Brześć Zagłębie Lubin 0:7
11:00 Wigry Suwałki Lechia Gdańsk 3:4
11:30 BFA Wilno Zagłębie Lubin 2:4
12:00 Dynamo Brześć Lechia Gdańsk 6:2
12:30 Wigry Suwałki FC Kopenhaga 3:5
13:00 BFA Wilno Lechia Gdańsk 1:1
13:30 Dynamo Brześć FC Kopenhaga 1:5
14:00 Wigry Suwałki Zagłębie Lubin 0:4

 

ENEA JAGA CUP 2019, TABELE FAZY FINAŁOWEJ: