DZIEŃ PIERWSZY – 26 MAJA (SOBOTA):

OFICJALNE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU – GODZINA 9:30

GRUPA A (boisko I, 25 min):

Godzina: Drużyna nr 1 Drużyna nr 2 Wynik:
10:00 Jagiellonia Białystok Celtic FC 0:2
10:30 Legia Warszawa Cadence SFC 3:3
11:00 BKS Lublin Zagłębie Lubin 2:1
11:30 Cadence SFC Jagiellonia Białystok 0:4
12:00 Celtic FC BKS Lublin 1:0
12:30 Zagłębie Lubin Legia Warszawa 1:2
13:00 Cadence SFC Celtic FC 2:5
13:30 Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 0:2
14:00 Legia Warszawa BKS Lublin 4:2
14:30 Celtic FC Zagłębie Lubin 2:1
15:00 Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 1:1
15:30 Cadence SFC BKS Lublin 5:1
16:00 Celtic FC Legia Warszawa 2:2
16:30 Zagłębie Lubin Cadence SFC 0:5
17:00 BKS Lublin Jagiellonia Białystok 0:4

 

JAGA CUP 2018, GRUPA A:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. Celtic FC (Szkocja) 5 13 12-5 4 1 0
2. Legia Warszawa 5 9 12-9 2 3 0
3. Jagiellonia Białystok 5 7 9-5 2 1 2
4. Cadence SFC (USA) 5 7 15-13 2 1 2
5. BKS Lublin 5 3 5-15 1 0 4
6. Zagłębie Lubin 5 3 5-11 1 0 4

 

GRUPA B (boisko II, 25 min):

Godzina: Drużyna nr 1 Drużyna nr 2 Wynik:
10:00 Sporting CP Borussia Dortmund 3:0
10:30 Pogoń Szczecin Lech Poznań 1:5
11:00 Wigry Suwałki Lechia Gdańsk 0:3
11:30 Lech Poznań Sporting CP 2:1
12:00 Borussia Dortmund Wigry Suwałki 2:2
12:30 Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 1:2
13:00 Lech Poznań Borussia Dortmund 5:1
13:30 Sporting CP Lechia Gdańsk 5:0
14:00 Pogoń Szczecin Wigry Suwałki 3:3
14:30 Borussia Dortmund Lechia Gdańsk 4:1
15:00 Sporting CP Pogoń Szczecin 5:0
15:30 Lech Poznań Wigry Suwałki 2:0
16:00 Borussia Dortmund Pogoń Szczecin 4:1
16:30 Lechia Gdańsk Lech Poznań 2:2
17:00 Wigry Suwałki Sporting CP 0:3

 

JAGA CUP 2018, GRUPA B:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. Lech Poznań 5 13 16-5 4 1 0
2. Sporting CP (Portugalia) 5 12 17-2 4 0 1
3. Borussia Dortmund (Niemcy) 5 7 11-12 2 1 2
4. Pogoń Szczecin 5 4 7-18 1 1 3
5. Lechia Gdańsk 5 4 7-13 1 1 3
6. Wigry Suwałki 5 2 5-13 0 2 3

 

DZIEŃ DRUGI – 27 MAJA (NIEDZIELA):

Drugiego dnia po trzy najlepsze zespoły z obu grup utworzyły „Ligę Mistrzów”, w której walczyły o miejsca 1.-6. Pozostałe drużyny zagrały w „Lidze Europy” o miejsca 7.-12.

LIGA MISTRZÓW (boisko I, 25 min):

Godzina: Drużyna nr 1 Drużyna nr 2 Wynik
10:00 Jagiellonia Białystok Sporting CP 1:1
10:30 Legia Warszawa Lech Poznań 3:3
11:00 Celtic FC Borussia Dortmund 3:2
11:30 Jagiellonia Białystok Lech Poznań 0:1
12:00 Legia Warszawa Borussia Dortmund 4:1
12:30 Celtic FC Sporting CP 2:2
13:00 Jagiellonia Białystok Borussia Dortmund 0:0
13:30 Legia Warszawa Sporting CP 1:1
14:00 Celtic FC Lech Poznań 3:0

 
LIGA EUROPY (boisko II, 25 min):

Godzina: Drużyna nr 1 Drużyna nr 2 Wynik
10:00 Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 1:0
10:30 BKS Lublin Pogoń Szczecin 1:7
11:00 Cadence SFC Wigry Suwałki 0:1
11:30 Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 0:3
12:00 BKS Lublin Wigry Suwałki 1:2
12:30 Cadence SFC Lechia Gdańsk 2:2
13:00 Zagłębie Lubin Wigry Suwałki 1:1
13:30 BKS Lublin Lechia Gdańsk 2:1
14:00 Cadence SFC Pogoń Szczecin 6:3

 
Tabele końcowe Jaga Cup 2018:

JAGA CUP 2018, LIGA MISTRZÓW:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. Celtic FC (Szkocja) 5 11 12-6 3 2 0
1. Lech Poznań 5 10 11-8 3 1 1
3. Legia Warszawa 5 7 11-8 1 4 0
4. Sporting CP (Portugalia) 5 6 8-6 1 3 1
5. Jagiellonia Białystok 5 3 2-5 0 3 2
6. Borussia Dortmund (Niemcy) 5 1 4-15 0 1 4

 

JAGA CUP 2018, LIGA EUROPY:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
7. Cadence SFC (USA) 5 10 18-7 3 1 1
8. Pogoń Szczecin 5 10 18-11 3 1 1
9. Wigry Suwałki 5 8 7-8 2 2 1
10. BKS Lublin 5 6 7-16 2 0 3
11. Zagłębie Lubin 5 4 3-11 1 1 3
12. Lechia Gdańsk 5 4 7-7 1 1 3